olsa bile kullanmayacağım büyüdür. Kendi kendine olsundur.
(bkz: kara büyü)
Kısaca meme.
Kısaca para.
araba anahtarı.
hadi hayirlisi.

edit : yaptim, yuzde bin beş yuz calişiyor.
--spoiler--
genelde eşler ve sevgililer için yapılır. Karşı tarafa yapılan bu büyü çoğu zaman yuva kurtarmak ve evlenmek için yapılır. Sevdiğinizle kavga etmiş veya ayrılmış olabilirsiniz bu nedenle

ihtiyaç duyduğunuz şey aşık etme büyüsüdür. Bu konuda kesin kararınızı verdikten sonra sıra gelir doğru adresi ve doğru kişiyi bulmaya. Eğer yanlış bir yerde yanlış bir kişiye yaptıracağınız Düğüm atarak aşık etme büyüsü bu işlem aşık etmeye çalıştığınız kişiyi sizden daha da uzaklaştırabilir. Büyü ateşten gömlektir ve ters tepki verme ihtimali çok yüksektir. Büyü tutsa bile hemen bozulur ve terse döner bu nedenle yapacağınız aşık etme büyüsünü dualar ile vefk yöntemiyle yaptırabilirsiniz. Dua ile yapılan işlemler kesin çözüm taşır hemen etkisini göstermez yedi gün içinde etki etmeye başlar yirmi bir günde sonucunu gösterir.
--spoiler--

http://www.suleymanhoca.com/asik-etme-buyusu.html
büyü yapanda yaptıranında cennette yeri yoktur. en iyisi böyle şeylerden kaçınmak.
Var mı cidden böyle bi şey yapan varsa bana ulaşsın eheh.
(bkz: Abra kadabra)
tutacağını bilsem o tilkinin değil götünü ruhunu kuruturum aq.

ah bu başlıkların gözü kör olsun. dertlendirmeyin beni.
Büyü büyük günahtır.
(bkz: medyumolcay).
Bir takım ergen kezban kızların kabak tadı vermiş muhabbetidir. (bkz: David Beckham ve Victoria Beckham ın fotosunu koyup bu hangi büyü diye sormak)
üçkağıtçılıktır.

görsel
Yok olm yok. inanma cinlere karışırsın yoksa.
Aşırı derecede yakışıklı ve son derece karizmatik olmak her engeli aşmanıza yardımcı olmuyor arkadaşlar.

O yüzden doğaüstü bir yardıma ihtiyacım var.
Var mı aramızda bunu başarabilecek kimse??
kapısına gidip işemen lazım.
Adet kanını içir.
Kadınların çoğu bu olaylara çok inanması bir garip bence.