bugün

》》》 breaking news ...

Açıklamadan sonra E-nabız sistemi çöktü.

Pühh rezillik.
Randevu alan arkadaşlar kimliklerini hazır bulundursun aşı odasına girince görmek isteniyor bazen. Telefonlar da yanınızda olsun evde bırakanlar var cok kırıcı onay kodu yollamak gerekebiliyor. Birde aşı ekibini darlamayın kapıya viyana kapısına dayanır gibi dayanmayın aşı hazırlamak biraz dikkat gerektiriyor cok hassas ölcülerle ası hazırlanıyor cünkü. 6lınıza sahip cıkın ekip ruhuyla bekleyin. Hayırlı bol antikorlar.
Yarın akşama randevu almamla sonuçlanmıştır. Yaşasın çiplenicem!

Bayram gibi 2.yi de yersem tamam bu iş..
https://www.mhrs.gov.tr/
Üzerinden kolayca alabilirsiniz e-nabızla imkansıza yakın.
Randevumu aldım bekliyorum yarını. Umarım benim 6'lı gruptan fire veren olmaz.

Şu aşı karşıtları randevu alıp gitmiyorlarmış sabote etmek için. Lanet olsun onlara! Kendilerine hayırları yok, milletin aşısına salça oluyorlar.
Cok guzel haber fakat haatanede yaptıgımız aşı sayısı 3 katına çıktı. Ekip aynı, aşı odası sayısı aynı ama aşı günlük 500 iken oldu 1200 civarı. Yani motor taksak yeridir. Sadece yemek yiyip aşılamaya devam ediyoruz. Diger birimler zaten kendi işinde gücünde allah bize yardım etsin ne diyim. 12 17 arası aşı odası açık görünuyor sistemde, aynı anda 12 kisinin aşısı var demek bu ama fiziken 3 odamız var. Ne güzel degil mi.
Yakın zamanda PCR olduğunuz için diyor aşı olamazsınız.
Bekleyecek mecbur.
Yarın akşam ben de biontech olucam sinovac istiyordum halbusü ama sanırım tükenmiş sinovac seçince hiç bir randevu göstermiyor sistem. Neyse çipimizi taktoralım da megabaytımız yükselsin biraz.