bugün

en iyi arkadaşım'dan bir farkı yok. ikisi de aynı bok.
Bu kadar saçma birşey olamaz yani insanları neyle uyutacaklarını şaşırdılar iyice.
Türk'ün uzayla imtihanı'ndan sonra gelmiş en berbat dizilerden biri. izleyene allah akıl fikir versin.
Benim fikrimce zaten içerik bakımından yetersiz olan dizilerimizi yanına yepyeni kapağyla yerleşmiş yegane bir dizidir. Üstelik bir de Solmaz ve Kaan karakterlerini sırf izlensin diye koyulması, dizinin kaliteden uzak ve reklam kokulu bir proje olduğunu somut olarak gözler önüne sermektedir. Onca yetenekli tiyatrocu ve sanat sever varken, bu tür insanların 'sanat' ile para kazanıyor olmalarını adaletsiz bulmaktayım.
Gerçekten o hanife miymiş? Twitter'da gördüğümde şaka yaptıklarını sanmıştım. Lol

Kız senelerdir iyi pazarlandı yalnız. Hakkıdır. Maşallah maşallah.
çok şükür.. o nasıl saçma salak bir şeydi yahu!!

bir bölümünü bile tam izlemeye tahammül edemedim.

geç bile kalınmıştır.
cennet mahallesinden bile iyi muhteşem ötesi dizi. gerçek romanların hayatını anlatıyor açık ve net.
intihar sebebidir.
en sevdiğim film.bitmesin neeolur.

edit: eksileyen fedöcü vadan hayinleri.
Dizi miydi o dedirtendir. Bir de istanbul seni yenicem demek nedir ya. istanbulun işi gücü senle uğraşsın
30 yaşımdayım 20 yıldır dizi izlerim ama bu dizi kadar geri zekalı senaryo oyunculuk vs görmedim.

allah tez zamanda başımızdan alsin...
Bulunduğumuz yılı sorgulatan, bildiğim kadarıyla da kadrosu evleneceksen gel programında bulunan adaylardan oluşan bir dizi. izledim demiyorum fakat denk geldim, bunu ve kısmetse olur programından yine aynı şekilde geçiş yapmış olan gençlik başımda duman dizisine tanıklık ediyor olmamız Türk dizi sektörünün bittiğini düşündürüyor. Sosyal medyadan da ağır eleştiri yemiş zaten. Bunlar dışında izlerken kafayı yediğim bir sürü dizi var fakat o kadar da derine inersem dizi kalmayacak galiba.
Dalga geçmek için açıp izleyebilirsiniz komedi bir oyunculuk olduğu için sürekli dalga geçersiniz. Anlamadığım şey acun nasıl bunları tv8 de başlattı? Tamam ülkede gerizekalılar var ve hep onlar ünlü yapılır ama paran pulun var neden böyle gereksizleri oyuncu diye kanalında oynatırsın..
Flash tv dizileri bile daha keyif veriyor izlerken. Hele sarı bıyık abimiz. Amına koyayım evlenme programı ekibinin.
acun boyle hata yapmaz ama nasil olduysa dizisidir.
Ne olur şaka olsun lütfen..
Beni affet gibi bir dizi galiba.
Varoş dizisi...

tatlı küçük yalancılar, uçurum...

böyle diziler tutmaz bu topraklarda, yayından kaldırılır...

çünkü halk bunları anlayacak kapasitede değil, toplumun kapasitesi çok altlarda...

böyle basit, böyle uyduruk, böyle bin yıllık hikayeler, iğrenç, utanç verici, izleyeni utandıracak derecede kötü oyunculukların olduğu, aşk-ı roman gibi rezil diziler tutar bu topraklarda.

bizdede yapılsa fringe gibi bir dizi, the jacket gibi bir film... ama tutmaz ki, tutmaz, tutamaz, tutunamaz ekranlarda, en geç 2 ay sonra kaldırılır.

halk cahil, düşük zekâlı, ufku dar, bakışı dar, okumaz, araştırmaz, ilgi duymaz birşeylere, böyle gelmiş böyle gider...

lanet olsun böyle ülkeye.

arz-talep meselesi bu, yapımcılarda haklı, halk böyle hikayeler, diziler istiyor.

yeşil çam'dan beri zengin oğlan fakir kız, fakir oğlan, zengin kız hikayeleri, veya mafya dizileri.

zaman yolculuğu konularında bir dizi hiçbirzaman göremeyeceğiz anlaşıldı türk dizilerinde.

en basidinden bari şu avam ötesi dizilerden bir çıkılsın, vazgeçilsin diyeceğim ama nereden vazgeçiyorsun ?

yapımcılar yapsa, halk izlemez.

velhasıl kelam bu ülkeden bir bok olmaz, bokunda boğul türkiye.
Netflix dizilerine taş çıkartan hatta o taşı kafalarında kırılsın istenilen flash tv oyunculuğunu tercih ettiğim dizi.
Ciddi anlamda görünce sinirlerimi hoplatan dizi.

Hepsi mi gıcık olur itici olur oyuncuların? Olabiliyormuş.
Herkes neden oyuncu oluyor? Herkes neden senaryo yazmaya çalışıyor? Herkes neden dizi çekiyor? Hayatımda gördüğüm en kıytırık dizi ve dizi ekibi.
izleyen kitle kesinlikle gerizekalı.
otobuste oyle boslukta denk geldim.
lanet olsun baska kanalda cekmiyodu.
10 dakika bakim dedim. o gecen 10 dakikayi hayatimdan silip atmak ve hatirlalamamak istiyorum ve turk yapimlarina veda ediyorum. Elveda Turk medyasi
izlerken başkaları yerine utanma olayını en sert şekilde yaşayacağınız dizi. başkaları yerine utanmayı sevmediğim için 2 dakikadan fazla dayanamadım.
Bu kadar saçma birşey olamaz yani insanları neyle uyutacaklarını şaşırdılar iyice.
güncel Önemli Başlıklar