bugün

Aşk sever ama ben sevmiyorum. işimi garantiye almayı severim.
aşk tesadüfleri sever filminin 2. yoldaymış.
çok romantik film. sonunda çok ağladım keşke kız ölmeseydi.
Tesadüflerin kesinlikle olmadığını söylememe rağmen önüme bu gibi cümleler şeklinde çıkıp sinirden başımın taa içini ağrıtmaya sebep olan durum veyahut cümle.
Filmde ağır emek var.
Biz hızlı tüketen bir nesil olduğumuzdan bir iki kalemde herşeyi
Harcıyoruz ama filmin sonundaki hoşcakal şarkısının sözlerine kadar
ince çalışılmış geridönüşleri oldukça başarılıdır.
Tekrar tekrar izlediğinizde filmde yeni detaylar keşfedebilirsiniz.
Basit insanların hoşuna giden film. Türkçe pop da dinler bunlar, hatta serdar ortaç şarkılarını gerçekten severler.
Filmi kötü şiiri güzel yorumu efsane eser.
aşk değil ihanet filmidir.
aşk da neymiş ? tesadüflere hiç inanmam.
Olamaz mı? Olabilir.
aşk sadece tesadüfleri sevmiyor arkadaşlar.. amerikalıların "blind date" birilerin siz tanıştırdıktan sonra bir kadın ve erkeğin tanışması (aslında bir nevi görücü usulü). olmaz demeyin ben şahit oldum oluyor üstelik bu iki kişi 50'lerinde. Bildiğin aşk yaşıyorlar şu anda. umudunuzu yitirmeyin..
Az önce izlediğim ömer Faruk sorak filmi.

Toplum olarak aşk filmlerine bir önyargı ile yaklaşıyoruz nedense. Bence her aşk filminin altında özcan denizin çıkmasından dolayı. Bu önyargıyı bir kenara bırakıp filmi incelersek 2000 sonrası türk sinemasındaki en iyi aşk filmine aday bir yapımdır. Oyuncu açısından bakarsak belçim bilgin ve altan erkekli taş gibi oynamışlar fakat insan yine de mehmet günsür yerine neden başka biri değil diye soruyor...

Film zamanında ergen tayfaya ait gibi gözüktüğü için yaftalanmıştır. Zaten müslüm gürsesle başlayıp şebnem ferahla biten bir filmi beğenmemek olmaz. Önyargıyı atın ve izlememişseniz bu filmi izleyin.
türk sinemasının hikaye anlatımı konusunda holywood'a en çok yaklaştığı filmlerden biridir ve sırf bu açıdan bile müthiş başarılı sayılmalıdır.

cidden film bize hikayeyi çok iyi anlatıyor ve etkilemeyi başarıyor.
Sinema salonlarını tıklım tıklım doldurmuş, televizyonda defalarca yayınlanmıştır. Müzikleri çok ses getirmişti. Aşkı işleyen bir filmdir.
aşk filminden ziyade ihanet filmidir.
Olamaz mı ? Olabilir.
Ben sevmem.
Neden-sonuç ilişkisi evrendeki her şey için geçerlidir.
Determinist kurallar dahilinde işleyen kainatta, tesadüf bulunmaz.
Tesadüf yoktur, neden-sonuç vardır.
Aşk tesadüfleri sevemez.
Sevseydi, leyla ile mecnun gibi olurdu, şirin ile ferhat gibi olurdu.
Mümkünatsızlığa aşık olmak beterdir, kainatta.
Yılmaz Erdoğan'ın karısını millete kakalamak için çektiği filmlerden sadece biri.
Tesadüfler aşkı doğurur.
Tesadüf yoktur, kader vardır arkadaş. yoksa tesadüf dene şey şizofrenik bir olgudur.
görsel
sanırım koca sözlükte seven tek insanım. belki kendimden bir şeyler bulduğumdan, belki yalnızca dilediğimden seviyorum filmi. bayağı bayağı en sevdiğim film yahu bu. çıktığı günden beri bir gelenek gibi aynı gün aynı saatte izliyorum filmi. cidden bir tek ben mi sevdim Özgür ile Deniz'in hikayesini?
https://www.youtube.com/watch?v=_3nBV7_CLuU
çok güzel bir filmdi. arka arkaya 4 defa daha izlenebilir.