Onunla geçen süre nedense su gibi akip geçer. Onu her gün görmek için sürekli yalanlara basvurup, en yakin arkadasinizi bile satarsiniz iyi bir satıcı olmak aşık olmaktan geçer.

burdan beni satan aşık arkadaşlarıma selam ederim
anket yaptırır.
kişinin "ben asla yapmam olum bir kız için bunu" diyeceği şeyler başta olmak üzere akla hayale gelmeyecek şeyleri yaptırır.
yapılmaması gereken her şeyi yaptırır.
Kendinden ödün verdirtir.
Aşk ilk önce ona zaman ayırmanız için derslerinizi aksatır.Sonra arkadaşlarınızla geçen süreyi azaltır. Gelmeyeceğini bildiğiniz halde, bir ümit camdan bakıp durmanızı sağlar. Aşık olduğunuz kişinin adını yazacağım, diye bir çok kağıt ısraf etmenizi sağlar. Günlük konuşmalarınızı kendi yönüne çevirir. Yani iki kelimenizden biri "aşk" olur. Zaman geçtikçe daha büyük yan etkilerle gelir yanınıza.
bende olduğu gibi aylar sonra ilk defa konuşmuşken kekeletti.evet aşk kekeletir!
mantıksız herşeyi yaptırabilir.
değmicek bir insana haddinden fazla değer verdiriyorya işkence niyetine, daha ne yaptırabilir.
kalbim parça parça sözlük. zırzır ağlamaktan gözümde yaş çekmecemde mendil jackte viski kalmadı.birşey yaptığım yok ya kalp ağrısı çok fena. taşıyamıyorum.acıyor.duygularım acıyor sözlük.yazmaktan kelmeler tükendi ama acı hala baki.