bugün

sahan gökbakar'ın çok komik bir kahramanı..
(bkz: dikkat şahan çıkabilir)
(bkz: tabi evet tabi)
(bkz: aşk boyutu sevda boyutu ve fetiş boyutu)
aşk kırıklıklarını saran, aşkın açtığı yaraları pansuman eden, akan kanı ve gözyaşını silen, aşk mağduru, aşk hastası kişileri tedavi eden uzman.
(bkz: mehmet coşkundeniz)
haydar dumen ile iclal aydin kirmasi olan doktor tipi.
her türlü fetişi, her türlü insan kişiliğine sokabilen şahan karakteridir. o yastıkla neyi saklamaya çalıştığı hala çözülebilmiş değildir.
Ünlü Playboy Playmate'i ve Penthouse Pet'i Victoria Zdrok kendini bir aşk doktoru olarak tarif etmektedir
karşı cinsin casusları adlı program böyle bir şeydir.
hitch filminin türkçeleştirilmiş hali.
kanal 1 ekranlarında yayınlanan gülmekden kıran geçiren program...an itibari ile yaşanmış olay:

kişiler:
arayan kadın seyirci: aks
isimini bilmediğim çakal tipli sunucu: ibçts

aks: benim bi ilişkim var falan filan zart zurt..iki ay sonra cinsel ilişkimz oldu.
ibçts: hımmm..evet
aks: daha sonradan benden uzaklaştı..bi soğukluk girdi araya..
ibçts: evet anlıyorum. uzaklaştı yani sizden
aks: evet uzaklaştı benden. işte bi cinsel ilişkimiz oldu ondan sonra benden uzaklaştı..ne yapmalıyım ben bu durumda??
ibçts: o zaman biz size reklamlardan sonra cevap verelim.
aks: o zaman ben kapatmıyorum dimi..
ibçts: evet kapatmayın

reklamlar girdi falan filan..ondan sonra kadını almışlar hattan..bende ne yumurtlıcak diye bekledim o kadar..ama en azından çakal tipli derken haklı çıktığımı anladım..
doktoru varsa bu bir hastalık olsa gerek.
posta gazetesinin yazı işleri müdürünün dikiş tutturamamış başarısız bir şair edasıyla her gün süslü püslü laflar edip parayı götürdüğü köşenin adıdır.

aynı gazetede daha bir çok abuk köşeye ve yazı dizisine rastlamak mümkündür.

(bkz: haydar dümen şeyinizi tedavi ediyor)

(bkz: romantik isyankar)

(bkz: rüya tabirleri)

kaldı ki bu gazete türkiyenin en çok okunan gazetesidir.vay halimize...
şiddetle ihtiyaç duyulan doktordur. gerçekten olsaydı, eski sevgililerinden muzdarip sözlük yazarlarından başını kaşıyamaz hale gelir, mesleği bırakırdı.
haydar dümen.
güzin abla.
hitch filminin türkçe versiyonuna verilen isimdir.

filmi izlerken aşk doktoru olan will smith'in bayanları tavlaması ve tavlattırmasını şahit olurken klasik bir Türk erkeğinin yapması gerektiği gibi "hass.ktr laaan, yok artık hassie, bırak ulan, vay p.ç, şerrrrrefs.z, vb." tepkiler verilir.

hitch'in uyguladıgı ve verdigi taktiklerin başarı yüzdesi türk bayanlarına ve erkeklerine karşı ecnebi olanlara nazaran çok çok düşüktür.

(bkz: her millete farklı aşk doktoru)
eva mendes filmidir.
will smith isimli karakterin şarkıcılıktan oyunculuğa nasıl geçilir dersinin filmidir.
http://www.youtube.com/watch?v=2aPP07EYEmI +
erosun oku kıcına kaçmıs, o okla o kadın programı senin bu kadın programı benim dolasan köşe yazarının köse yazısının baslığından kaptığı lakabıdır.

eşleri tarafından ihanete uğrayan kadınlar, erkek arkadaslarını aldatan kadınlar ve bizzat kendisi aldatılmıs bunu kitap yapmıs bir ask doktoru var elimizde. bunları türlü türlü harmanlar pazara süreriz. nasıl olsa esra ceyhan, seda sayan diploma sormuyor hele stüdyoya konuk gelmiş yarım metre kol capı olan teyzenin hiç derdi degil bu doktorun yanlıs mesaj vermesi, o günün ilk derdi olan ön saflardan yer kapma meselesini coktan halletmiş, suan sorunu mikrofon kapmak. onu da arkasındaki kadının etegini cekiştirmek, bacagına dürtmek olmadı tekme tokat,sac bas girişmek suretiylen mutlaka alacaktır. peki ask doktorumuz ne yapsın o kime kafa göz dalsın da kurtulsun kendini kasım kasım kasmaktan. zaten koltuğun önüne de bir sehpa bi cadır kurmamıslar, oturunca pantalon diz kapağına kadar toplanıyor. kim derdine derman olsun bu doktorun.
eğer arkadaşlarınızın çok sık bir şekilde değişen ilişkileri oluyorsa, seviyeli bir ilişki konusunda az tecrübeleri varsa, nasıl davranacaklarını bilmiyorsa bir anda dönüşebileceğiniz kişidir. he bu arada kelin ilacı olsa kendi başına sürer.
Will Smith'in oynadığı en güzel filmlerden biridir...

Klasik aşk filmi-çapkın erkek düzeninden farklı olarak elle tutulur taktikler veren ve oldukça eğlendiren bir filmdir...
postada yazan şahsiyetin meslek ünvanı.
(bkz: kıçımdan meslek yaptım)
böyle bir adam daha olamaz. aşk üzerine evlilik ve ilişkiler üzerine tavsiye veriyor bu adam. e be adam. bizim zekamız yok mu sen öyle yap böyle yap diyorsun bize. ama kabahat sende değil seni adam yerine koyup sana yazan mallarda.
sinirimi bozan meslek, insan.
aslında yaptığı aşk doktorluğu değil, insan ilişkilerini analiz ediyor. her kadın erkek ilişkisi aşk ilişkisi olmayabilir.
burada:

http://iliskilerokulu.blogspot.com/
aşk yetmezliğine bağlı kronik bir hastalağım var doktor bey.

etiyolijim: petek.
romantik komedi filmlerinden hoşlanan herkesin izlemesi gereken kaliteli film.
güncel Önemli Başlıklar