bugün

canı çok yanan, yardıma ihtiyacı olan, ben gibi olan yazardır.
feci şekilde platonik aşıktır bu arkadaşlar. bir yanda sözlük, diğer yanda winamptaki en damar şarkılar gecesine eşlik eder.
yardımına death come near me adlı draconian şarkısının koşacağı yazardır. anathema da iyi gider.
platonik de olsa karsılıklı da olsa acı vazgeçilmezidir aşkın. ucundan da bulaşsanız aşka acı takılır peşinize, çırpınır durursunuz. halbuki aşık olunca herşey daha güzel olacak sanmıştınız degil mi? güzel. acısı bile güzel.
bu insan platonik değildir. sewgilisine başka bir ibnenin tehtidi yüzünden kavuşamamaktadır. şerefsiz kıza sevgilisini öldüreceğini sölemiştir çünkü. bu yazar şu anda draconian dan heaven laid in tears dinleyen yazardır. bu yazar benimdir, mutsuzumdur.
gecenin bir yarısında cemal süreya şiirleri okuyup,orhan gencebay dinleyen,aynı zamanda da sözlüğü de takip etmeye çalışan yazardır.
aşk siniri çeken yazarla kapışabilecek yazardır.
üzgün olan yazardır! terkedilmiş yazardır kalbinde kocaman bir acı çeken yazardır. ağlayan yazardır!
ağlayarak yazandır.
(bkz: halimiz duman)
biraz önce sevgilisiyle barışmış olan yazardır. başlığı açmak şans getirmiştir.
(bkz: balta)
başlıklar altındaki yazıları buruk olarak okuyan ve bir cümle bile yazacak mecali kalmamış yazardır.
sözlüğü terapist olarak kullanan yazardır...

(bkz: çok dertliyim be sözlük)
artık yazamaz durumdaki yazardır.
bunu girilerine yansıtmaması gereken yazardır.
(bkz: bana kız bul lan allahsız sözlük)
(bkz: varda yok mu dedik)
bu acıyı çekmekten hoşnut olan yazardır..kendine fuzuliyi örnek almıştır.mazoşist olmuştur
(bkz: şahsım) sözlükten bir dilrubaya vurulmuşum, alıştığım prangamdan onun için kurtulmuşum. üstü tozlu bekleyen, vaktiyle hırpaladığından yanaşmaya korkutan hislerimin onun coğrafyasından esen keşişlemeyle tozunu almış, sevda çilesine talip olmuşum. fakat ve de heyhat! bu nasıl bir kördüğümdür ki çözdükçe dolaşır dolaştıkça her zerreme sirayet eder de bennden bana ulaşıp sen de yanar yok olur.

dur ben bu endamı guzideye bir de şiir yazayım. epeydir elime kalem almışlığım yok idu:

bir ben vardır bennden içeru
gel de gör naçar haldeki eserinu
gelmez isen saracak yabancı dişiler benndenizin naçiz cihanunu
bir el at da fırtınadan kıyıya varsın şu aşkının mağdur eseru.

-u harfleri kafiye maksatlı benn divanı. karıştırma-

yine de reddedilmiş maşuk talihsizliği ihtimaline binaen tüm sözlük hatunlarına tekrar tekrar selam ederum. gayet halisane niyetlerle ellerinden, gözlerinden, yanaklarından öperum.
aşkı tatmış olduğuna sevinmesi gereken yazardır. ne kadar acı çekse de...
ağlamaktan ziyan olmuş, güçsüz düşmüş, tüm sosyal hayatını terketmiş, kendini mp3 lerine adamış perişan yazardır.
sevgili çok uzaklardadır, aynı şehirde olsa bile * birlikte dinlenen şarkılar hergün yüz kere olsa bile dinleyen, bıkmadan, usanmadan... * * *
kavuşamamayı, kavuşupta ellerinin arasından kayıp giden bir aşkı gören yazardır. uzun bir süre bu acı onu kendine getiremez. böyle bir acının dünya üzerinde olmadığını düşünür. böyle bir acıyı neden yaşadığını da anlamaz ama çok şiddetli yaşar. bünyesinin bir daha böyle bir acıyı kaldıramayacağını düşünür ve bu sebepten dolayı bir daha aşık olmayacağı konusunda kendi kendine söz verir. çünkü artık ona göre aşk acıdan ibarettir. eski günler gelir aklına, onu hatırlatacak şarkılar... bunlar acısını daha da kat be kat arttırır.
(bkz: sözlük yazarının aşık olması)
bir kısmı sözlükte hep aşk ile ilgili entryler giren yazardır.*
daha yeni ayrıldığı kız arkadaşının başkasıyla çıktığını öğrenen ve ağlamamaya çalışan yazardır.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar