bugün

her zaman özlenen sevgilidir. özlenir çünkü ağzımıza sıçmıştır. biz onun ağzına sıçsak o üzülürdü bizim için.
sıçacağı yeri bilmeyen sevgilidir. lan git tuvalete sıç altına sıç. ağza sıçmak nedir kardeşim? senle başlamak hataydı zaten ağza sıçan sevgili.
insanın çok mühim bir azasına sıçmasından mıdır nedir bilinmez; ama yıllar geçse de unutulmayan sevgilidir.
vardır böylesi. çok şerefsiz olurlar. küfürü basıcam şimdi bak, aklıma geldi yine...
beş yıl sonra ağza komple koymasından daha iyi etmiş olan sevgilidir. teşekkürlerimizle.
insanın içinde ukte bırakan sevgilidir.
tatlı dille yeniden getirilip azına sıçılması gereken sevgilidir.
(bkz: 2 girls 1 cup)
not: merak ettim baktım iğreçti be o ne öyle be midesizler, keşke merak edip izlemeseydim)
kıymetli sevgilidir. insan gibi gidenini özlemezsin çünkü içine dert olmaz. kalbinde yer edecek içine oturacak ki bi değeri olsun.
(bkz: 4s)
hani bunun mezesi, tatlisi, icecegi diyerek sizi nedne terkettigini bi daha ozetleyebileceginiz kizdir.
orospu çocuğu sevgilidir.

acı çektirmesini seven herkes orospu evladıdır bence. annesi orospu olmasa bile şehven orospu çocuğudur bunların alayı.
Unutulmazdır, zira 4 s kuralı herkes için geçerlidir.

Ne yazık ki, hepimiz iyi insan arayıp, kötü davrananı seviyoruz.
Ne boktan insanlarız lan!
ağzına sıçmamış olsaydı, gittiğinde değer vermeyeceğin sevgilidir. ayrıca suratına sıçtığım sevgilisidir. ağzımızı cibali foseptiğine, hayatımızı da karaköy kerhanesine çevirdiğinden apaçi ilan edilmesi gereken sevgilidir. üstüne üstük facebook'tan farklı hesaplarla taciz edilmesi gereken kişidir.

insan o kadar tırt bir mahlukattır ki sikeni sever, seveni siker. bu mantıkta olanlara iyi oluyordur. tekrarı mümkündür, ağzımıza sıçanların götleri basur bağlamalıdır.

(bkz: ben bu yazıyı sana yazdım ağzına sıçtığım)
tuvaletin icadından bihaber sevgilidir. bu olaydan sonra artık tuvalet eğitimi almayan insanlarla birliktelik kurulmaz.
kendisinden beklenilmeyen bir şekilde yani malum şekilde gittiği için olanları ya da yaptıklarını siz hangisini uygun görürseniz hala ona yakıştıramadığınızdan ötürü akla geldikçe sizi üzen hatundur.

4s konusu üzerinden yaklaşanlar için de insan insanı siker mi hiç.
artık sevgili değildir nefret edilesidir kendisi.
bunun bir de amına koyup gidenleri vardır ki tadından yenmez.
(bkz: #19325281).
kalan tarafından hala sevgili olarak adlandırıldığı için "ağıza sıçan"dır. diğer türlüsünde sadece gitmiş olurdu.
öylesi daha makbuldür.
2 girls 1 cup filminde başrol oynayan sevgilidir.
unutulmaz.