bugün

yüzerken bile sigara içen insanlardır.

genelde sigara içerken, sigaranın ıslanmaması için köpek tarzı yüzerler ve ıslak ellerini sigaraya değdirmemeye çalışırlar.
genellikle sigarayı yakıp da denize giren insanlardır.
bu tür genelde bıyıklıdır ve sahilde karpuz da yer...
sigarayı ağza alıp kafa dışarda geri geri yüzen birini görmüştüm. lüzumsuzluk.
genellikle donla denize girdikleri de görülmüştür.
bahsi geçen insanlardan biri geçen gün denize balıklama atlamıştır, amacı neydi hala bilememekteyiz.
yüzerken sigarasının ıslanıp yok olacağını, daha önemlisi ağzındaki o tüten şeyle denize girmesinin ne kadar kro ve komik olduğunu göremeyen insandır.
master-tiryakidir.
su ile sönmeyen sigaranın mucidi insandır. **
ağzındaki sigarayla gizemli ve kıçındaki beyaz donun ıslanıp dötüne yapışmasıyla seksi bir hava yakalar, sahilin tozunu attırır bu insanlar.
(bkz: az sonra otobüse bineceği halde sigara yakan kişi)
bu bir şahan gökbakar parodisi de olabilir.
tekne ya da bot üstünde olması muhtemeldir.
denize donla giren yurdum vatandaşı, denize sigarayla da girer atletle de.
yüzmeyi sevmeyen insandır, şekilden çok içeriğe önem veren insandır.

(bkz: benim lan bu)

edit: ama ben tek giriyorum arkadaşlarla toplaşıp insanlar kümesi oluşturmadan.
sigarası bittikten sonra söndürmek için denize atıp söndüğünden emin olmak için üstüne basan insanlardır.
izmariti yere atma cezası olan 23 ytlden yırtmış insandır,sahilde sigara içerken son fırtlarına geldiğinde agzında sigarayla denize girerek,ne akıllı adamım ben ya demektedir.
komik insanlardır vesselam.
bu insanlar bir tür meydan okuma eğilimi içerisindedir. suya karşı direnme eylemi. kınamamak lazım aslında onunda savunduğu tezler olabilir sonuçta. (bkz: komik duruma düşmek)
recep ivedik izleyip, etkilenmiştir.
eğer ağzında sigara olmadığı zaman öleceğini düşünen şizofren değilse hiçbir açıklaması kalmayan zararlı ve zavalı bireydir.
denizde sırtüstü durup,ağızda sigara uzaktan vapur gibi görünen abilerdir.bi tur atıp kayalıklara gelirler ve arkadaşlarının açtığı birayı içerek bir tur daha atarlar.
ayılıktan başka bişey değildir.
herhangi bir insandır.

önemli olan sigarayla denize girmek değil, denizde sigarayı içebilmektir.
türk'ler bu konuyu bir adım daha ileri götürmüştür;

(bkz: denize sigara ile girip söndürmeden çıkabilmek)

aslında yeteneğin kullanımı konusunda, bu durumun aşağıdakinden bir farkı da yoktur.

(bkz: pi sayısını 100 000 basamağına kadar ezberlemek)
Sırtında kılları olan insanımsıdır.