bugün

hassiktir denilmesi gerekir.
(bkz: hayata dair iç burkan detaylar)
adanın ağzı neresi lan?

ayrıca o kadar insan var madem nasıl ıssız oluyor?

hayal ürünü bir olay.
(bkz: hokka)
ilk çıkan köpek balığının önüne atlamakla sonuçlanacak olaydır.
ağzına kadar şakirtin olduğu ada ıssız olmaz. burada bir mantık hatası vardır. zira o kadar şakirt bir araya geldiğinde mutlaka adanın bir taraflarında gizli kamera, böcek ya da okyanus ötesine görüntü ve ses taşıyacak bilumum teknolojik alet adada mevcut olacaktır. o yüzden endişeye kapılmayın. sadece ağzınızdan çıkacak kelimelere dikkat edin yeter.
gotten korkmaya gerek kalmayan durumdur.
--spoiler--
burası dominik cumhuriyeti, burası survivor ın ta kendisi.
--spoiler--
boğulup ölmek pahasına da olsa hemen kaçıp kurtulunması gereken durumdur.
(#11987378) bu konuyu işlemiştik durumudur.
ağzına kadar dolu olan bir yerin nasıl ıssız olabileceğini kestirememe durumudur.
insani zorla sevaba sokar bunlar.
istemiyorum kardesim sevab point istemiyorum.
üç yanı denizlerle çevrili yer ada sayılır ise, (bkz: türkiye)
yok efendim o yarım ada olur derseniz acılarla yolu bir yolda sürüneceksiniz demektir. hele kadınsanız amı götü kollayın. tecavüz edilirseniz töre cinayetinden kurtulmak için dikine yüzmeye başlayın. düşmektir.
duygunun yaptığı gibi tek başına survivor'ı yaşarsınız.
Uludağ sözlüğe kaydolmak anlamına gelen deyimdir.
muhtemelen bahsedilen ada çeltik tarlasıdır. bol bol pilavlı sohbetler yapılır. açlıktan eser yoktur orda. orlarda biyerde bakarsaniz fem dershanesi bile bulabilirsiniz.
şakirtlere sataşmadan duramayan ulusalcıların endişe etmemesi gereken durumdur, zira şakirtler ona hakaret etmeyecek ve canı güvende olacaktır,
aksini, yani şakirtleri ağzından düşürmeyen ulusalcı tiplerle dolu bir ada düşünemiyorum, zaten kendi kendilerini yerler onlar.
işin ilginç yanı ağzına kadar dolu şakirt in ıssız bir adaya
nasıl düştüğü. velev ki düşüldü mecburen topluluğa ayak uyduracak cemaat eşleğinde namaz kılınacaktır.
(bkz: sözlük kayıt şartlarını kabul ediyorum)
(bkz: Konya nın zaman öldürülecek yerleri)
bir solcu gay için zordur.
mesela ben bir şakirt olarak, günde üç öğün top, gay, luti, oğlancı, livatacı, travesti, solcu deyyus ve laik godoş sikiyorum.
tez zamanda düşersiniz inşallah.
survivor abiler ablalar.
Ödül oyunu olarak maklube kazanılacak adadır. (bkz: survivor abiler vs ablalar)
eğer düşen bir kadınsa... vışşşşşşş, orayı yıkarlar!!!