bugün

görsel atari kaseti alamadığı için ağlayan bir fakir çocuğun gözyaşını dolarla silme eylemdir, ooh yeah. 500 bin dolarlık arabamla saatte 500 km yaparak istanbul sokaklarında ilerlerken eminönü'nde bir çocuk gördüm hemen arabamı sağa çekip ey ezik fakir neden ağlıyorsun diye sordum oda çok sevdiğim bir atari kaseti vardı alamadım bey amca ondan ağlıyorum dedi için yandı nintendo wi'nin ps4 ün olduğu dünyada atari kaseti alamadığı için üzülen bir çocuk kanıma dokanmıştı evet dokunmamıştı dokanmıştı adeta hemen çantamdaki bir milyon dolarımı çıkardım ve sağanak yağan yağmurda ağlayan üzerindeki atlet ile adeta titreyen çocuğun gözyaşını dolarla sildim çocuk peçete zannetti ilk önce sonra görsel benjamin franklin'i farketti güldü amca bey bu gerçek mi dedi gerçek dedim evlat kafasına yavaşça on binlik destelerle vurdum çocuk kahkalar atıyordu sevinmişti hemen arabama bindim ve iri memeli kadına koştum. ohh yeah oo beybi oo yes.
bir zamanlar sözlüğün güzide trollerinden cool adam gibi insanların yapabileceği olaydır. cool adam gibi gerçekten insanlara yazdıklarını okutabilen ve güldürebilen bir troll bile zirvedeyken bu işi bıraktığına göre artık sizlere de sıra gelmedi mi?

tanım olarak; yanlıştır yapılmaması gerekir göz yaşını silmektense eline tutuşturulup git kendine bir selpak al denilmesi daha makbuldur.
kıçını dolarla silmekten daha beter değildir. görgüsüz ayılar.
atari kaseti almasına yardım etmektir oooh yeahh ooo beybi ooo yes iyi kalpli olmaktır. çok iyi adamım ben oowww no.