bugün

oylama yapan kişiyi bildirimlerde görme durumu.
açık oylanınca mutlu olduğumdan severek yaptığımdır.
an itibari ile çalışan oylamadır.
sözlükte devamlı yaptığım hede. *
bir entryi beğeniyorsunuz ahaha çok güldüm mesajı göndereceğinize açıktan oylayın. hem entryi sizin beğendiğiniz görünsün hem de artı verin.
aa bu neymiş falan diye keşfe çalışırken yanlışlıkla beğenmediğim halde , bir entry için + oy vermiş bulunuyorum geçmiş olsun.
Yapmayınız!
Bazı yazarlar onları ciddiye alıyor.
geçenlerde bir yazarı açık oyladım, adam damatlığı giyip kapıya dayandı.

neyse sonra erkek olduğuma ikna edip yolladım.
Allah korudu vallahi.*
Gizli oy 0.30 Açık oy 0.50 ulupuan veriyor diye biliyorum.Daha çok ulu puan kazanın diye açık oluyorum.Kötü mü düşünüyorum?
henüz açılamayan oylamadır.

--spoiler--
entry'lerin yanında her entry'nin aldığı toplam oy ve entry'nin aldığı artı ve eksi oyların toplamından oluşan puanı gözüküyor. puanların üstündeki ok ile açık oylama yapılabiliyor. yukarı ok ile yapılan oylamalar entry sahibine "x sizin entry'nizi beğendi" şeklinde gidecektir. ayrıca entry sahibine bi miktar daha fazla ulupuan kazandıracaktır.
--spoiler--

x sizin entrynizi beğendi şeklinde giden bir şey gören varsa parmak kaldırsın. *
entry' i numarasını yapıştırıp '' * '' veya '' ahahahah '' gibisinden mesaj atmaktan daha akıllıca bir oylamadır. Güldüm, fikrine katılıyorum ve bildirimlerinde benim güldüğümü ve fikrine katıldığımı anladın.
Ha diyorsan ki ben özel mesaj atıp * veya ahahah yapmam kapalısı zaten mevcut.
destekliyorum manasında kullanıyorum..
düşündüklerini sikleyen biri var diğerlerinden çekinme, erinme ve yaz demek istiyorum..
'ben beğendim,herhangi biri değil ben' deme şekli.
pek kullanılmamaktadır veya bana denk gelmemektedir.
sürekli kullandığım oylama türü. sadece pozitif oy verebilmemiz ise en kötü yanı.
nasıl olduysa kendimi oylamış göründüğüm oylama.