bugün

oylama yapan kişiyi bildirimlerde görme durumu.
oylama yapanın nickinin görünme durumu. anlaşılamayacak bir durum yok zannımca.
henüz açılamayan oylamadır.

--spoiler--
entry'lerin yanında her entry'nin aldığı toplam oy ve entry'nin aldığı artı ve eksi oyların toplamından oluşan puanı gözüküyor. puanların üstündeki ok ile açık oylama yapılabiliyor. yukarı ok ile yapılan oylamalar entry sahibine "x sizin entry'nizi beğendi" şeklinde gidecektir. ayrıca entry sahibine bi miktar daha fazla ulupuan kazandıracaktır.
--spoiler--

x sizin entrynizi beğendi şeklinde giden bir şey gören varsa parmak kaldırsın. *
an itibari ile çalışan oylamadır.
aa bu neymiş falan diye keşfe çalışırken yanlışlıkla beğenmediğim halde , bir entry için + oy vermiş bulunuyorum geçmiş olsun.
bir entryi beğeniyorsunuz ahaha çok güldüm mesajı göndereceğinize açıktan oylayın. hem entryi sizin beğendiğiniz görünsün hem de artı verin.
pek kullanılmamaktadır veya bana denk gelmemektedir.
entry' i numarasını yapıştırıp '' * '' veya '' ahahahah '' gibisinden mesaj atmaktan daha akıllıca bir oylamadır. Güldüm, fikrine katılıyorum ve bildirimlerinde benim güldüğümü ve fikrine katıldığımı anladın.
Ha diyorsan ki ben özel mesaj atıp * veya ahahah yapmam kapalısı zaten mevcut.
eski tasarımı kullanan ben gibi insanlar için bir şey ifade etmez..
eski bir sözlükçü için alışılması pek kolay olmayan bir uygulama. *
nasıl olduysa kendimi oylamış göründüğüm oylama.
kendim kullanıyorum eksi kısmı olmaması büyük eksiklik sebebi ise açık oylamada karşıya mesaj gitmesi biraz samimiyetsiz gibi. sanki sana oy verdim banada ver gibi birşey.
sadece artı oy verilebilen bir uygulama. hayır arkadaş ben adama la bak senin bu entrini beğenmeyen var ya ha işte o benim demek istiyorum e yok mu bunun çözümü. beğendim deyip göstermek serbest, beğenmedim deyip göstermek yasak. mesaj atıp bu zübüklerle mi uğraşacağız birde.
oylamayı ifşa etmektir. evet.
kendi kendimi oyladığımı gördüğüm oylama.

görsel
son zamanlarda bana yapılandır.

not: son zamanlarda yazarlığımı çok fena geliştirdim sanırım. adamlar entrymi öyle beğeniyor ki, yazmayı bırakmayayım diye cesaretlendirmek ve teşvik etmek için açık arttırma oylaması yapıyor. iyi o zaman ben devam edeceğim yazmaya ama sizde (bkz: artılayın ecük).
Nickini gizlemeden beğendim deme durumu. Bunca zamandır sözlükteyim nereden açılıp/kapatıldığını bilmiyorum.
ne olduğunu bilmeden bastım denemek için ve geri alamadım. Nasıl alıyoruz o koyu rakamları geri?
nasıl yapılıp ve de ne işe yaradıgını merak ettiğimiz oylama şekli.
yapan yazarin amaci merak edilen..
propagandası yapılıp daha ön plana çıkarılması gereken zall'ın yeni sayılmasa da yakın zamanda çıkardığı pek fazla kullanılmayan eplıkeyşın tuşu.
eski tasarimda olan birinin hep yapmak istedigi..

ama bi iki oyluyorum, bunaltiyor beni yeni tasarim
eski tasarima da gelmeli uygulamasi.
Nasıl yapıldığı merak edilendir.