haydi rastgele.

görsel
Olta açık oy verilerek olmaz. Oltanın ucuna yem falan takılır normalde. Sizinki olta değil fare kapanı.
Gizli oy verince bosa vermis gibi hissediyorum yani bir acik oy esittir iki gizli oy.
yok ben bişey emmek istemiyorum. takdir ediyorum. bunu da ben yaptım diye bilsin, yarın bigün gelip bana başka mevzularda çemkirmesin. biraz vefalı olsun yani.
Yazılanı gerçekten beğenmişimdir.
Dağlar denizlere paralel.
Şaka bir yana arkadaşlar ben Daima açık oyluyorum, seni okuduğumu ve yazını beğendiğimi, güldüğümü bilmeni istiyorum,

Artık bundan gayrısı nasiptir kısmettir, insanın alnında yazan ne ise odur. Libidal gerilim olsun, Söz Nişan olsun düğün olsun, yüzük tek taş mı tam tur mu olsun, bunlar hep zamanla olacak şeyler...
sakınca görmüyorum. çünki bunun için bi tane amk butonu var ! allah allah lan ne gerizekalı adamlar var ya. arkadaşlar ciddi ciddi soruyorum yeminle şaka felan değil. gerçekten bundan bir medet uman varmı ? bu kadar düştümü yani bundan medet uman kişiler. çık bi dışarı gez ulan. git bi yerlerde otur birileriyle tanış ne bileyim konuşmayı dene yap bişeyler işte. nası bi yokluktur olum bu.
Saklayacak bir şeyim yok.
veremiyorum, çekiniyorum.

(bkz: #29849548)
Çünkü gerçekten dikkatimi çektin, entry'ni gerçekten beğendim ve senin bunu bilmeni istiyorum. Bu öyle bir şey ki senin bunu bilmeni isteme dürtüme engel olamıyorum. Ben beğendim! Çok beğendim! Bil lan! Tanı beni. Belki sen de beni seversin? Hiç tahmin etmedigin şekilde bir entry'mde sen de kendini bulursun. Olamaz mı yani? Ciddiyim neden olmasın? Sen yine de bil beni.
Ya girdiğin entryi beğenmişimdir yada kafama uymuştur. Yeminlen başka sebebi yok ici fesatlar.
Okumuş ve gerçekten beğenmişimdir başka bir neden göremiyorum.
Doğrusu şudur: açık artı oy veriyorum çünkü sonrasında vereceğim eksinin benden geldiğini görmesini istediğim için.
Yazıklar olsun. Oylamanın acıklı kapalılı olduğunu yeni öğrendim.
Fikrine katılıyorum.
Artık açık oy moy yok size.
asosyal insanları mutlu etmek istiyorum.
açık oy mu ? hayır, kullanmıyorum. çünkü ben bir müslümanım. *
Gerçekten beğenmişimdir.
çünkü gizli hayranlıktan hoşlanmıyorum.
Acik oy veriyorum acik oy veriyorum, popom hep kuru kaliyor. Baska bir aciklamasi olamaz.
Biri de dememiş ki;
(bkz: eşşeğin zikinden dolayı)
Ulan önceden açık oylardım yazar kişisi teşekkür eder konu kapanırdı şimdi herif cibiliyetimi öğrenmek istiyor napıcan amk nüfusuna mı alıcan?
Beğendiğimi neden gizleyeyim ki , böyle bir şey neden gizli yapılır düşüncesi.
niye açık oylamıyım ki?
Sevdiğim entryleri yazan yazarlara bunu belli etmek istiyorum. Bilsinler yani. *