bugün

bu sıcak günlerde susuzluğun havada karada alacağı karşılaşmadır. yüce mevlam akşam ezanıyla birlikte fortumu gendilerine baglayanlardan eylesin. Amin!
oruçtur.

sigara zaten kullanmıyorum da; bu sıcakta susuz ve aç olmak insanı bayağı zorlayacaktır.

tutabilmek ümidiyle.
kesinlikle susuzluğun başı çekecek olduğu; ağız, damak ve boğaz kuruması ile ilk semptomlarını gösterecek olan kapışmadır. ardından ses de kesilecekir.
susuzluğun her daim yeneceği kapışmadır. e malum maslow amcamızda piramidin başına yerleştirmiştir zaten o muhterem içeceği.
sabırdır. *
Susuzluk alır.
susuzluk hepsini geçer.

su insanın temelini oluşturur.

öyle ben delikanlıyım sigaramı verin yeter ayaklarına yatmayın. demirden-çelikten değilsin topraktan bir varlıksın. toprak da su ister.
Susuzluk.
Aşırı sinir yapar.

Oruç tutup sağa sola küfür sallayacaksanız tutmayın kardeşim.

Oruç tutup trafikte kavga çıkaracaksanız tutmayın kardeşim.

Bunu kendiniz için yaptığınızı unutmayın.
görsel
hiçbiri zorlamayandır. zaten az yiyen biriyim. yesem de olur yemesem de. en fazla, iftara 1 saat filan kala mide kazıntısı oluyor.

susuzluğa çare yok tabi ama susuzluk çekmemek için sahurda iki bardak günlük süt içmek yeterli. fazla tuzlu şeyler de yemezseniz süper olur. açlık için de 3 tane filan hurma birebir.

sahurda 5 tane hurma yedim. 2 bardak günlük süt içtim. 2 tane salatalık yedim. 5 ya da 6 lokma pide ile çok az peynir yedim. şu anda ne açlık ne de susuzluk var.

sigara içerim ama tiryaki değilim. aramam. o beni arasın.
Simdi sinavdan ciktim ne açlık ne susuzluk sigara ustaa.
Tartışıp uyuduğum için su icmemistim susuz oruç tutuyorum ama yinede açlık alır.