bence iğrenç bi durumdur....kimse lezzet mezzet filan demesin adam aç filan da demesin...herşeyin bi adabı var...o ne lan öyle kıtlıktan çıkmış gibi yol ortasında pilav yemeler dürüm yemeler yada ne biliyim işte seyyar satıcı yada büfecilerde satılan bişiyler yemeler...

aslında evvelden bende bu hatayı sık sık yapardım...samimi olan erkekten bile yakın olduğum kız bi arkadaşım beni uyardı...hoşlandığım bi kız vardı ve bana dediki bi kızın gözüne girmek istiyosan asla ama asla yol ortasında yemek yeme dedi....gerçekten de evleri varken yada adam gibi lokantalar varken böyle açlar gibi yol üstünde yemek yiyenleri anlayamıyorum mk....
yanında takılcak birileri yoktur muhtemelen onlarla birlikte bu tür yiyecekler yiyemediğin için bok atıyorsun eheh.
Ancak eliyle pilav yiyen Arapların yanında göze batmaz. Yoksa dayanılmazdır.
görgüsüzlüktür....lan bugün yolda gidiyorum mk otobüsten indim yürümeye başladım...

ayakkabılar hafif kaydı....altlarına bişiy takıldını hissettim...bi baktım pilav taneleri mk...tavuk parçaları bile yere dökülmüş...kafamı kaldırıp bi baktımki az ötede bi piav arabası....4-5 tane montofon kıtlıktan çıkmış gibi pilav yiyip ayran içiyo mk....ben pilavcıya ayakkabılarımı gösterip bu ne böyle abicim dediğim anda onlar da beni döveceklermiş gibi bana bakmaya başladılar....sonra lanet okuyup peçeteyle ayakkabılarımı silip yola devam ettim...

ulan bu ne hanzoluktur mk? evinizde yemek mi yok mal herifler? canınız bişiyler çekiyosa gidin lokantada bişiyler yiyin mk....yol ortasında öyle aç köpekler gibi yemeğe yumulmak,yolları mahvetmek ve milletin gözünden düşmenin anlamı ne mk? göt göbek birbirine girmiş zaten aşırı kilodan....birazda yemeyiverin ne olcak mk....
ayıptır...
bir papaz değildir.
(bkz: papaz her gün pilav yemez)