bugün

bayilik sistemi ile. her yerde bayileri var azrailin o şekilde rahatça halledebiliyor işini. tövbe yarabbim ya.
il eki çoğuldur. haftalık aylık yıllık planlama yaparlar. her 3üncü quarterda ise performans değerlendirmesi yaparak bir sonrak isene hedeflerini belirleyip salary capleri yazarlar. sonra personel pikniğine gidip yeteri kadar içtikten sonra sabahlara kadar sikişirler.
işine ne kadar bağlı olduğunu kanıtlayan durum. adamın hayatında kaytarmak diye bir sözcük yok. helal olsun lan azrail bu can sana feda olsun amk.
Zaman ve mekanın önemsiz olduğu bir boyutta görev yapan bir Yaratılmış için çokça düz mantık içeren bir önermedir.
ctrl+a = delete yapıyordur.
(bkz: şartel metaforu)
ctrl+f4 e basılı tutuyordur.
Azrail'in varlığına ve hakkında anlatılanlara inanıyorsun da aynı anda farklı yerlerde farklı kişilere farklı görünmesine mi inanasın gelmiyor. Insanoğlu değişik.
çünkü...
çünkü zaman denilen lanet olası kavram bu alem için var, başka alemlerin zamana ihtiyacı yoksa azrail aynı anda milyarlarca seyirciye televizyon vasıtası ile ulaşan bir dünya kupası maçı misali çalışırda pek fazla kimse hayret etmez.
sen yürü yiğidim!
kargalar sürü ile!
kartallar yanlız uçar!
Azrail can almaya kendi gitmiyor ki altında çalışanlarını gönderiyor.
melekler zamandan münezzehtir.
görsel
Allah ol der oluverir.
Meleklerin bildiğim kadarıyla zaman ve mekan sınırı bulunmadığı için saçma bir sorudur.

Edit: neyini eksiledin allah'ın yarattığı son beyinsiz güvercin?
olum anlik olaydir, bir saniye icine kac an sigdirabilirsiniz bir dusunun. o 1saniyenin yeri geldiginde 1 gun gibi geldigi kisilere sorun bir.
azrail kuantum mekaniği kurallarına tabiidir. bu kadar cahil nasıl olabiliyorsunuz anlam veremiyorum. onu görebilmek için insanlıktan çıkmanız lazım. mesela ben bazen insanlıktan çıkıyorum böyle. foton taneciğine dönüşüp pencereden süzülerek gökyüzüne doğru gittiğim sırada onu görebiliyorum. bence siz dikkat etmediniz sanırım bir dahaki sefere ışık hızında giderken etrafınızda bakın derim.
Araştırmalarıma göre; Azrail yahudiler tarafından ölüm meleğine verilmiş ortak isimdir. Kuran’da ise sadece ölüm meleği veya ölüm melekleri vardır. Dolayısıyla aynı anda binlerce veya milyonlarca ölüm meleği de görevlendirilebilir.
atom bombası bir anda nasıl binlerce can alıyor?
deprem nasıl bir anda yüzlercesini alıyor?
türkiye'de, dünyada yıllarca teröre verilen milyonlarca can nasıl ölüyor? sorusuna yanıt verebiliyor muyuz?
(Allah her şeyi kuşatmıştır.) [Nisa 126]
yardımcıları olması muhtemeldir.
çünkü hergün dünya'nın farklı yerlerinde ortalama 100 bin kişi ölüyor.
azrailin bunlara tek başına yetişmesi imkansızdır.
bence ölmeyenlerin çoğu bu karmaşa içinde karambolde kaynıyor.
Toplu mesaj atıyor zaman doldu diye.
KApını çalınca sorarsın.
delete all.

türkçe yazmadığım için özür dilerim.

hepsini sil.
can alıcı bir soru.
Torba ölüm yasası geçiriyor abi. Bunu bilmeyen kaldı mı.