bugün

yeryüzünün en itici reklamı seçilse benim adayım budur.
fazlasıyla yapmacık olan reklam.
ilk defa az önce izlemiş bulunmakla beraber evet reklam gerçekten en kötü yorumları hak ediyor. ama azra akın bilmiyorum farklı bir güzel geldi. çoğu zaman üzerine yakışmayan ağır kıyafetlerle gördükten sonra bu şekilde o şirinliğiyle beraber daha spor kıyafetlerle gerçekten çok hoş geldi. gerisi zaten çok da önemli değil. o reklamdan sonra gidip de aveaya geçecek değilim. *
yalandır şehir merkezinde bile çekmediğini bildiğim operatördür.değil azra akını angelina jolieyi oynatsa inanılır bir şey değildir.çekim gücüymüş yesinler!
akın akın azra akın!*

'azra bu kadar şirin miydi lan!' diye kendime sorduğum ve hala televizyonun sesi açıkken izleyemediğim reklamdır.**
azra akını şirinler şirini gösteren reklamdır.
"ben böyle embesil reklam görmedim" başlığı altında kategorize ettiğim reklamlara bir de bu reklam eklendi.
bu reklamda ilgimi çeken tek konu: azra akın'ın kardeşinin, azra'nın güzelliğinin yanında çok vasat* durduğudur. çok benziyor kardeşi aslında azra'ya ama vasat, sıradan işte. aynı anne babadan bir dünya güzeli çıkıyor bir de vasat birisi. hayat ne tuhaf vapurlar felan demek istiyorum ben buradan.
ha avea'nın çekim gücü mü, "bende turkcell kadar iyi çekiyorum"* demek için milyon dolarları harcayan bir operatörden ne beklersin ki!
deterjan ve şampuan reklamlarından sonra yine yaratıcılıkta sınır tanımayan bir reklam (?!).
telefonunda değişiklik farketmedin de azra gözün de mi kördü ekranda hangi operatöre bağlıysan o yazıyor onu da mı görmedin? bir de tabi tebrik etmek lazım avea yetkililerini. numara taşımanın bu kadar hızlı olduğunu görmemiştim, çünkü en az 3 gün hatta 1 hafta sürüyor. helal olsun yine rezillik diz boyu.
eğer "en kötü reklam yarışması" düzenlenirse ilk sıralarda yerini alabilecektir.
çok merak ediyorum bir insanın numarası o insandan habersiz olarak nasıl başka bir operatöre taşınır ki?
bizzat ben kendim numaramı taşımak için 1 hafta uğraştım yahu. yok şuraya imza atın, yok kimlik fotokopisini alalım, sizi 3 gün sonra arayacaklar onaylamanız gerekmekte falan falan.
çok süper şahane reklam yapmışlar valla tebrik ediyorum.
(bkz: habersiz telefon operatörünüzü degiştiren kardeş)
azra akının bu kadar itici olduğunu bilmiyordum.
azra akın'a sempati duymamı sağlayan reklam.

(bkz: insan bu kadar tatlı olamaz)
(bkz: makyajsız çok güzel)
azra akın'ın güzel, reklam konseptinin korkunç olduğu reklam filmidir.
şu gsm operatörlerinin reklamlarını yapan kişileri cidden dövmek istiyorum bazen.
off çok kolpa olmuş.
farkı kesinlikle aysonu faturada göreceği kısım doğrudur. ccc avea sikertir ccc

ayrıca anlamadığım nokta nasıl oluyorda kardeşim bile olsa, benim hattımı benden habersiz taşıyabiliyor. demekki müşteri güvenliği sıfır. dileyen istediği gibi sizin adınıza hat açar, hat kapatır...
cidden azra akın'ı gerizekalı yerine koyan reklam. yani bu kız telefonun ekranında hiç mi 'avea' yazısını görmedi?
nasıl yani telefonun ekranında değişen avea yazısını farkedemeyecek kadar aptal mı bu kız dedirten reklamdır.
avea ya taraftar katar mı bilmem ama azra ya fazlaca taraftar kattığını düşündüğüm reklam
izleyene "hassttr ya off" tepkisini verdiren ve bir daha karşılaşma durumu olduğunda tv kumandasına var gücüyle basıp en alakasız kanala gelinmesine neden olan reklam.

(bkz: bi koşu hattımı değiştirip geldim)
(bkz: ne kaçırdım)
çok önemli bir detayın atlandığı reklam.
efendim mobil numara taşıma işlemi sadece hattın yasal sahibi ya da vekalet verdiği biri ile yapılan yasal bir işlemdir yani prosedüre aykırı olarak bir şahsın bilgisi dışında taşıma yapılamaz.
hadi reklam şirketi bunu bilmiyor diyelim, yahu bu reklamı yaptıran bu ülke'nin bir gsm operatörü nasıl olur da bu kadar önemli bir detayı atlarlar, aklım almıyor. BTK'nın bu reklama bir an önce uyarı vermesi lazım yoksa insanlar Mobil numara taşıma konusunda yanılmaya devam edecek.
Hattını aveaya taşıdık denilerek, avea hat takılan, hani numara taşınmıştı bu ne saçmalık dedirten reklamdır.
dünyanın en itici kızı rolüne bürünen azrayla, daha da bir rezil olmuş reklamdır. bu kızı kim güzel seçti? hem saf, hem iğrenç gülüyor, hem de çirkin.