bugün

hani yeni ergen olmuş sataşacak yer arayan kendini polat zanneden tipler vardır ya, aynı o.
trabzon un eski başkanından köşe bucak kaçan, adını anmaya bile cesaret edemeyen bu herif karşısında efendi birini bulunca artistlik yapan bully dir. şu hacıosmanoğlu nun başkan kalmasını bu yüzden istiyordum resmen ağzını açamıyordu, elini ayağını çekmişti medyadan.
adam çıkıp buna sana etek giydiririm dedi, çıt yok. saraçoğlu na geliyorum sıkıysa çık karşıma dedi orada bile çıt yok. sen erkek değilsin askerden kaçan karı kılıklısın dedi yine çıt yok.

efelerin olmadığı yerde yiğit rolüne bürünmüş bir tip. sıkıysa aynı şeyi fikret orman a yapsın görelim.
hak mahrumiyeti koleksiyonuna 6 aylık bir ceza daha eklemiş efsanevi fenerbahçe başkanı.
şikebahçe taraftarı baktı biz bu adamı gönderemeyeceğiz en iyisi götünü yalamaya devam edelim.ama bu balicilere sorsan en büyük en iyi başkan bizde ahahahaha şikeci köpekler.
görsel
bi gitmedin be allahsız bir rahatlık vermedin şu kulübe.

ölsen sevinip kutlama yapacak milyonlar var bu ülkede bu da sana dert olsun.
bu ülkede her boku yiyip ceza almayan insan(!)lardan biri...

not:kendi babasi yıllar önce peçeteye şaapsaymiş...
12 mayis 2012 gunu icin galatasaraya kirgin oldugunu soyleyerek, 'zevkle kaydilav sahada' demisti.

sahiden oyle, zevkle kaydik.
en sonunda kızıp, sahaya inip penaltı atsaydı keşke.biliyorsunuz yapar.
beşiktaşıma çalışan şikeci başkan gibi başkan ahahahaha.
bu sezon ortaya çıkan sonuçlar nedeniyle artık bırakması gereken başkan. tamam şike davası neyim derken yıprandık ama bu takım ersun yanal döneminden beri her sezon bir tık geriye gitti.
Futbolda finansal fair-play yüzünden kara para aklayamayınca paranın çoğunu basketbola aktardı. Avrupanın en pahalı takımını kurdu. En çok kazanan hocaya, oyunculara sahip. Buna rağmen karşısındaki takımı kendi evinde ezemiyor. istifa etmeli.
Fenerbahçe' nin euroleague' i kazanması üzerine 5 yıl daha kulüpte kalır. Geçmiş olsun.
Yine kurtulamayacaksınız bundan.
Yazık ya bunlara vallahi üzülüyorum.
futbolda yapıp basketbolda ve voleybolda yapmadığı şey neyse onu da yapmayı bırakmalı. bu durumda futbol takımı da daha iyi noktalara gelecektir.
avrupa'nın en büyüğünün başkanı. evet.
Takımını Avrupa şampiyonu yapan büyük başkan. En az 5-10-15 yıl daha kalmalı. Fenerbahçe'yi başarıdan başarıya koşturacaktır. Fenerliler değerini bilmeli. He he.

Not: muslera spor.
Yine de gitmesini istiyorum futbolda dökülüyoruz.
bu basketbol takımının başarısında ne kadar payı varsa futbol takımının bu halde olmasında o kadar payı var. bir gerçek var kabul edin etmeyin spor kulübü olmanın gereğini bugün bir kez daha göstermiştir. darısı futbola. evet.
Tipik türk insanı. Başında olduğu kulüp 166 milyon euro ile Avrupanın en borçlu 13. Kulübü, senelerdir avrupaya gidilemiyor, Edirne ötesinde forma satabildiği Hiçbir yer yok, hala hamaset ile goy goy ile birşeyler yapma yerinde kalma derdinde. Türk futbolu dursun, yıldırım demirören aziz yıldırım gibi tiplerden arındırılmalı ve mümkünse bir daha asla halı sahaların bile yakınından geçmeleri yasaklanmalı.
zirvede bırak git ne olur be adam.
Ciddi ciddi obradovi'i kovarsa şaşırmayacağım psikopat.
--spoiler--
A.yıldırım :
-2000'deki gibi tesadüfi başarımız yok. -
--spoiler--

2001'deki Ş.ligi çeyrek finalini, başarıdan saymıyor haspam.

2008'de sevilla'yı elediğinizde;
köçek gibi kıvırıyordun,kendinden geçiyordun ve zafer şarkıları söylüyordun.

Kendinle çelişme be adam !
dünyanın en iyi en büyük başkanı.

sakın gitme aziz. sakın.

bir beşiktaşlı olarak kendisini destekliyorum.
Rakip kulüplerin haklı başarıları hakkındaki talihsiz ve üzücü açıklamalarıyla gerekli ve haklı bir antipati kazanmış fenerbahçe başkanı.