Moussa sow'a "nereye gidiyon? Niye gidiyon? Ağlama ağlama" diyerek yarmıştır.
ülkem gibidir, aynı anda dört mevsimi yaşatabilir. ağlatır, kızdırır, mutlu eder, üzer ama yine de anlam veremesende sevilir. "belki de aşk, annesinden dayak yediği halde, yine de anne diye ağlayan çocuktur" bilemedim şimdi.
Fenerbahçeye zararı olduğu kadar yararıda dokunan fenerbahçeli yöneticidir.
ülke futbolunun gördüğü en büyük ve unutulmaz başkan. efsane kelimesinin vücut bulmuş hali.

tinercincon çatlatıcısı.
bu arada kendi itirafıdır platini uefa başkanı seçildiğinde ona dosya sunmuştur. türkiye şike ve teşvik işleriyle ilgili. galatasaray'a ve galatasaray'lılara jurnalci diyen lakin kendi jurnalci çıkan şahıs.
6222'yi kendi isteyen şahıs.

http://www.fenerbahce.org/detay.asp?ContentID=27643

" UEFA Başkanı Sayın Platini’ye 2007 Ağustos ayında hem de Fenerbahçe’nin şampiyon olduğu sezon, tarafımdan bizzat verilen ve Türkiye’deki futbolla ilgili şike, teşvik ve hakem olaylarını anlatan iki adet dosyanın akıbeti nedir ve bu dosya ile ilgili olarak ne gibi işlemler yapılmıştır? Ve bu işlemlerin sonuçlarından Fenerbahçe Spor Kulübü neden haberdar edilmemiştir ?"

biri jurnal mi dedi?
https://mobile.twitter.co...status/637168597673095168
sahaya inip hakemleri dövmekle tehdit eden şahıs. ha, TFF cevap verebilir mi? sanmam zira akp ile RTE ile elele bu şahıs!
Maçları 90+48 oynatacak güce sahiptir.
Birisi sikilen bir götle ilgili size ne diyorsa ya sikendir ya sikilendir.

Neyse sikilmiş götün davası olmaz. *

90+3685 dakika oynatsa taraftarı tarafından desteklenecek başkan.
akp ile beraber tutulan gelmiş geçmiş en büyük başkan.adam akp hakkında neler yaptı neler dedi gidin araştırın. öyle olduğu için zaten bu oyunlar oynandı. böyle olduğu için çekemiyorsunuz. amına kodumun cro-magnon ları.

http://farm3.static.flick...17512838_13d1d7b787_o.jpg
iki transferle yine buyuk baskan olan gakem samarlamayi olimpik spor sanan insan.
sikerim böyle fenerbahçe yi lafiyla gönüllerde taht kuran. 17-25 aralık olaylarına kumpas diyen akp düşmanı

(bkz: yersen martin)
alex'i gönderiş şekli, despot tavırları nedeniyle kendisinden hiç hazzetmem bir fenerbahçeli olarak. lakin bu kendisinin fenerbahçe aşığı, kulübün efsane başkanı olduğu gerçeğini değiştirmez. türkiye'de böylesine açık sözlü, gözünü budaktan sakınmayan insan çok az var. zaten bu özellikleri sayesinde fenerbahçe'de bu kadar uzun süre başkanlık yapabildi. biz taraftarlar olarak kendisini çok sevmeyiz ama arkasında da dururuz. çünkü biliriz ki aziz yıldırım fenerbahçe'ye menfaati için değil, tutkuyla bağlıdır.
mali anlamda bir klüp nasıl yönetilir dersi veren efsane başkandır. başkanlığı laf dalaşına girmek sanan diğer klüp yöneticilerinin klüpleri mali çıkmazda kıvranırken fenerbahçe sorunsuz yoluna devam ediyorsa bu başkanın başarısıdır.
Türkiyenin en büyük futbol adamı.
Ülkenin yüz karası. Sıçmık herif.
galatasaraylı enikleri ağlatan futbolun en büyük adamıdır. babadır baba. evet.
volkan demirel milli görev bekliyor demiş kendisi. daha on gün önce de basketbolcularımı milli takımdan çekerim diye saçmalamıştı.

adam hem oyuncusunu pazarlıyor, hem de tapusu kendindeymiş gibi tehdit ediyor.

politikacılara filan laf atıp da bu adama tapanlar var oldukça bu filmleri daha çok izleyeceğiz.
görsel
şuan yüzünü görmek için neler vermezdim.
çıktı yine gazetecilere sallıyor. yeniden hapse girse de kurtulsak.
Kendisiyle ilkokul açılışında tanışmışlığım vardır . Dayım beşiktaşlıdır ve dayım bana sorduğunda, hangi takımlısın diye gururla Fenerbahçe diyecek cesareti gösterdim ve ilerideki ilk akraba savaşını başlatmışımdır . O günden sonra hiç bir bayram harçlık alamamışımdır . Buradan sesleniyorum eğer beni duyuyorsa , dayımdan alamadğm bütün harçlıklarn kendisinden tanzim edilmesini istiyorum . Not : Dayım bankerdir ona göre
tağvam mı? bunu böyle bilin.
acaba sonunda babası gibi karısını av tüveğiyle vuracak mı diye merak ettiğim soysuz.
Beşiktaş'ın ilk golü ofsayt çıktı kurtuldun aziz. Yoksa derbi özürlü takıma yenilmenin hesabını verirdin.