bugün

(bkz: aziz yıldıvım)
her zaman dedim şimdi yine diyorum fenerin en büyük kanseridir gitmesi gereklidir. istediği kadar transfer yapsın istediği yıldızları getirsin yine değişmeyecek fikrim. ali koç başkan fenerbahçe şampiyon.

(bkz: yallah aziz yalah)

edit: imla
görsel

rakiplerini düşünen büyük başkandır. evet.
Tam terenao geldi her şey düzeldi takıma sempati geldi derken, aziz bey gelir, bi konuşma yapar ve tüm emekler boşuna gider.

Bugünkü basın açıklamasıyla, herşeyi ismail kartal'ın istifa etmeden bir önceki gününe döndürmüş karakter.

Tebrikler...
Konuştukça batıyorsun ve batırıyorsun.
kendisi ile ilgili recep tayyip erdoğan benzetmesi yapılabilir. tayyip türkiye'nin, aziz yıldırım ise fenerbahçe'nin başına gelmiş en kötü şeydir.
görsel
Yöneticiliği çok çok iyi.
hukuk sistemi bug'ı. Ayrıca:

(bkz: susar mısın geri zekalı transfer yapıyor şu an).
3. yıldızdan sonra 4. yıldızı kaptırması ve şike yapmadan başarıya ulaşamayacağını bilmesi onu kudurtuyor ve elinde olan türk spor medyası ile beraber yaptığı gereksiz transferler ile gündemi kendine çekmiş bulunmakta. aynısını 2005-2006 sezonundan sonra da yapmıştı. mhk başkanının koyu bir fenerli hakem seçilmesi, tff başkanının en karanlık isimlerden biri olması vs... derken 2006-2007 gibi, 2013-2014 gibi kirli bir sezonu 2015-2016'da göreceğiz ve büyük ihtimalle sus payı olsun diye fenerbahçe'yi siyaset kanalıyla şampiyon da yapacaklar, ancak gerek avrupa'da, gerek uzun vade de fenerbahçe yine sıkıntıya düşecek ve aldıkları oyuncular elinde patlayacaktır. ayrıca 2007 yılından beri şampiyonlar ligine katılamayan fenerbahçe, geleneği bu sene de bozmayacaktır.
bir dünya starını daha takımımıza kazandırmış büyük başkanımız. evet.
ufuk yildirim ile alakasi yoktur.
türk sporunun babasıdır. evet.
Geçen seneyi asla unutturmayacak başkan.

Geçen sene oğulcukları uğruna, taş gibi futbol oynatan ersun hocayı kovması ve akabinde kendisiyle futbolcularının kuklası, vitaminsiz bir adamı koskoca bir kulübün başına getirmesini unutturamaz.

Şimdiye kadar yaptığı yanlışları, hep doğrularına feda ettik. Ancak bu başkaydı. Bu direk taraftarın duygularıyla oynamaktı. Ben istediğimi taraftara rağmen yaparım demekti. Sonuçta pooh gibi bir seneyi sayesinde geçirdik. Çoğumuz desteğini geçen sene çekti. 3 temmuzda bile yanındaydık sırf kulübümüz hatırına.

Şimdi ne yaparsa yapsın benim için nafile. Unutturamaz...

Vee şundan çok eminimki şu anki takımı kendisi değil; ali koç şahenk, ülker gibi adamlar terraneo'ya kurduruyordur. Kendisinin şöyle bir takım yaratma derdi olamaz.

Yoksa Arka 5li ne derse o idi zaten!
taraftarina yine emzigini vermistir.
Şimdiden mhk ve federasyonla penaltı pazarlıklarına başlaması gereken ""pavalı köpeklevin"" başkanı...
messiyi bile getirse allah fenerbahçenin başından ayırmasın bu adamı. 1 gün 2 gün susar 3. gün takımın içine eder. rahat olun bu adam varken fenerbahçe başarılı falan olamaz.
milli takımların başında kulüp antrenörleri bulunmasının doğru olmadığını oyuncuların beyinlerini yıkadıklarını söylemiş.

bu 3 sezon önceki göksenin furkan olayının itirafıdır.
hay senin egonu da, zevkini de, keyfini de, beğendiğin futbolcuyu da....

ersun'u oğulcukların yüzünden kovdun, gittin gözbebeğin sevdiğin adam diye diego'yu takımın başına bela etti.

alex'in suçu neyi la neydi?
sol frame'deki göte sokmalı başlıkları görünce 'acaba geçen yıl şampiyon olamazsak götümüze x sokarım' şeklinde bir laf mı etti diye düşündüğüm insan , yoksa bu yaklaşık 100 milyon euroluk kazığın başka bir açıklaması yok.

josef kim lan gidip 8 m euro veriyorsun amk , brezilya liginde 1382397123 tane josef bulurum amk bu nasıl bir kazık şeklidir ya.
paralı kopeklerini iyi trollemistir ahahah. yarrak gibi takim kurup 40.000 e yakin kombine satti herif lan swh!
bu efsane kadro, onun mahsulü.
(bkz: şike yoksa galibiyet de yok)
köpekler istedi diye atlar ölmezmiş azize..
galatasarayımızın en sevimli destekçisi...
genel olarak kendisinden pek hoşlanmayan bir fenerbahçe taraftarı olarak bu mayıs ayından itibaren yaptığı her hamleyi doğru bulduğum kulüp başkanı. en azından uzun zamandır ilk kez geleceğe (1-2 sezondan uzun vadeli bir geleceğe) yatırım yapıldı. zamanla yerine oturacaktır taşlar, en azından umudum o yönde.
Van Persie ile ilgilenen Beşiktaş'a atar yapıp sonra Beşiktaş'ın almak üzere olduğu futbolcuyu transfer eden *, her söyleminde atarın kralını yapıp sonrasında dönen başkanımsı.
Örnek mi?
istifa ediyovum.
Maçlava paf takımıyla çıkacağız.
Fenevin iyiliği için Alex'i gönderdim. (alex bu takımın evladı dedikten sonra)
vs.