bugün

aziz yildirim'in deyi$iyle aziz yildirim.
fenevbahce başkanı.
adın ne sorusuna yalnızca bir kişinin verebileceği cevaptır.
aziz yıldırım'ın, basın toplantılavında veya takımı yenildiğinde ovtaya çıkan ikinci kişiliğidiv. çok tatlı peltek konuşuyov bu adam. seviyovum.
insanların kusuru ile dalga geçebilen oksijen yakıcılarının zihniyetini gördüğümüz ifadedir. aziz yıldırım'ın bir bacağı diğerinden birkaç cm kısadır. tüyo vermek gibi olmasın ahahaha topal yıldırım diye de dalga geçilebilir. birilerine de ancak bu yakışır. formalarının arkasına nkfvas yazdırıp kendi arkadaşlarının, akrabalarının anasına küfredebilen kompleksli taraftar profilinden kaliteli eleştiriler ve yorumlar beklemek de zaten mümkün değildir.

hobbit: hoca madem bakınca zorunuza gidiyor ne diye bana resim çektiriyorsunuz!
aziz yildirim'in cooooooook komik(!) konusmasiyla kendi adini soyleyis bicimi.

en azindan aziz yildirim r ozurludur, ya zeka ozurluler ne yapsin?
''mevdivenler bos olmadigi icin maci kaybettik'' diyen başkandır.
fenerbahçe başkanı aziz yıldırım'ın r özürlü olduğundan telaffuz ettiği ismi ve soyismi. ancak benci değil bizci bir insan olduğu için bu isim soyisimi kendi ağzından çok kullanmaz. ayrıca r özürlü oluşu bir fenerbahçe başkanı için büyük kayıp. böyle taraftarları gibi altı - sıfırrrrr diyemiyor. ama biz onun yerine her ortamda r'lerin en anlamlısını söylüyoruz.*

edit : bunu eksiledin ya allahta seni eksilesin.*
aklı evvellerin "r"leri söyleyemiyor diye alay ettiği, türk futbolu için yaptıklarını ise göremedikleri fenerbahçe'nin gelmiş geçmiş en başarılı başkanı.
"r" harfini söyleyemeyen insanın "aziz yıldırım" deme şekli.
aziz yıldılım'ın l harfini töyleyememeti nedeniyle intanlalın tenditine hitap biçimi. kabak tadı velmittil fakat. yetel lan altık!
insanların kusurlarıyla dalga geçilmememiliymiş diye öğrendiğim hitap biçimi. öğreten arkadaşlara tek bir şey sormak istiyorum, siz sokakta gördüğünüz üstü başı kötü insanlara 'a.ına koduğumun fakiri, aç karnını doyurda öyle sokağa çık' mı diyorsunuz? ya da sadece kendinize mi müslümansınız?

anlamayanlara açıklama: siz galatasaray'ın parasızlığını dilinize dolarsanız başkalarıda aziz'in r özürünü diline dolar. ikiside belaltı vurmaktır.

ek tanım: kulüplev bivliği başkanı.
galatasaray'ın parasızlığının doğuştan ve değiştirilemez bir özellik sananlar tarafıdan, dalga geçmekte ısrar ettikleri bir insanın aklı evvellerce komik hale getirilmiş, eğlenilmiş ismi. galatasaray bu parasızlığa yönetimlerinin yüzünden düştü ve bir türlü adam gibi yönetim edinemedi. fakat aziz yıldırım'ın değiştirmesi mümkün müdür r harfini söyleyebilme kabiliyetini? ayrıca sokakta üstü başı paralanmış bir insan gördüğünde pis fakir üstüne adam gibi bir şey bulmadan, aç karnını doyurmadan çıkma diyenlerin herkesin aynı şeyi yapmasını beklemesi de ilginçtir. ne demişler? kişi kendinden bilir işi.
götü boklu anti fenerlilerin aklınca taşşak geçtiği engel. aman ne büyük engel! ne büyük eziklik! ulan adam senin sülaleni yönetecek güce, paraya, saygınlığa sahip. bugün gelse karşına geçse "seni aylık 50bin livaya işe başlatçam dese" ayağının altını öpersin dingil!
insanların kusurlarıyla dalga geçmeye çalışan, sözlükte yazar olmuş ama insan olamamış zavallı birinin saçmalaması. çok mu komik "r" yi söyleyememesi? dalga geçmeye çalışmadan önce insan ol.
(bkz: r leri söyleyebilen ama beyinsiz mal insan)

Bunun bir benzeri gerizekalı bir arkadaşımdı. Kendisi de r leri söyleyemiyordu. Hatta yurtta internet cafe sahibi cafeyi bize emanet ettiğinde sıradan murat'ı söyleyemediği için bana abi muvat desene dedi. Ben de Muvat dedim ama şakasına. Lakin bu mal arkadaşım bile Aziz Yıldırım'la dalga geçmek için v levi bile söyleyemeyen gibi bir laf etmişti. Oha demiştim...
galatasavaylılav, mevdivenlevi boşaltın!!

sebebini açıklamaktadır.

eidt: (bkz: genç fenevbahçeliler kızgın)
r'leri söyleyemeyen aziz yıldırım'ın kendi ismini söyleme biçimi.iş sadece bunla da sınırlı değil elbet.örneğin;
-sayın başkan,niye şike yapıyorsunuz?
+ben şike mike yapmıyovum.ben şikeleve kavşıyım.ben de bok gibi pava vav.istesem sülaleni satın alıvım ama yapmıyovum.
cumhuviyeti varmış bunun, öyle diyolla.
şikeci bir kişilik. oyuncu alır, takım alır, kirli işler yapar. enteresan bir insan. hangi kulübün başkanıyıdı acep?
Aziz Yıldırım'a adı sorulduğunda verdiği cevaptır.
(bkz: çok komiksiniz ibneler)
aziz yıldırım ın kendi ismini söyleme şekli.
çok komik.
adam * adam olsa ismini doğru düzgün söyler.
https://fbcdn-sphotos-a.a...189_9514054_3654964_n.jpg
insanların sağlık sorunlarıyla dalga geçtiğinde eline bi bok geçeceğini zanneden, beyinlerinden şüphe ettiğim güruhun aziz yıldırım ismini telaffuz şekli.
güncel Önemli Başlıklar