bugün

türkiye'ye gelmiş geçmiş en iyi başkan. kıymeti ölünce anlaşılacak. evet.
saha da futbolcular centilmence mücadele etmişler, tribünlerde taraftarlar dostça maçı izlemişler ve maçın sonucunda fenerbahçe yenilmiştir. ve bu herif defolup gitmiştir. kupa törenini beklemeden, kaçmıştır!

tıpkı recep tayyip erdoğan'ın ortamı germekten nemalanması gibidir bu. yaptıkları aynı şey aslında: düşman yaratmak. aslında iyi insanlardan, dostlardan, arkadaşlardan, yiğitlerden düşman yaratmak.

fenerbahçe spor kulübü'ne maddi anlamda hizmetleri tartışılmaz ama mânevî anlamda hem kulübüne hem de türk sporuna verdiği zararlar büyüktür, tıpkı recep tayyip erdoğan'ın yandaşlarını ihya edip türkiye'ye verdiği zararlar gibi.

ikisi de zihniyetleriyle birlikte bir an önce hak ettikleri yere, halkalı çöplüğü'ne giderse bu ülke de bu ülkenin sporu da bu ülkenin siyaseti de bu ülkenin toplumu da kurtulacaktır.
keşke ölse de değerini (!) anlasak dediğim fenerbahçe başkanı.
türk futboluna büyük faydaları dokunmuş büyük başkan. hala gitsin diyenler falan var. şaşırıyor insan. yahu bu adam gitse ne olur fener'in hali?
kendisi hakkında en güzel yorumu az önce fenerbahçeli bir arkadaşım yaptı:

"fb'ye hayatını verdi." deyip koca kulübün ağzına sıçtı adam. 15 yılda 8 gs şampiyonluğu var. ben yapsam babam yüzüme bakmaz.
Fenerbahce'yi 1 kere adam etmisse 3 kere yerle bir etmistir.
küçük hedeflerin başkanı...

yani şu an koca kulübün tek hedefi galatasaray'ı geçmek ve eski oyuncusu arda'yı almak.

başarıyı bunlarda görüyor başgan...
sadece futbolun değil aynı zamanda aşığı olduğum fenerbahçe nin katili!
böyle birinin fenerbahçe gibi büyük bir kulübün başkanı olması çok büyük talihsizlik. fenerbahçenin bütün imajını zedelemiş kendi çöplüğü haline getirmiş basiretsiz biridir. fenerbahçe taraftarına yazık lan defol git kulübün başından git kara para akla ne bileyim silah kaçakçılığı yap ama futboldan uzak dur. not:fenerbahçeli değilim.
aldıkları mağlubiyet sonrası yaptığı açıklamada konyalıdan başkasına bastırmayacağını dile getirmiş başkandır.
çok afedersiniz fakat tarihi yüz yılı aşmış bir çınar olan fenerbahçe kulübünün deyim yerindeyse anasını kendi menfaat ve çıkarları için siken şahıstır.

kendisi gittiği gün fenerbahçe spor kulübü kurban kesmeli,şenlikler düzenlemelidir.
bugünkü maçtan sonra soyunma odasına gidip, "fenevbahçe kulübü başkanı için 2 gol attınız ama 3 gol yediniz, bu bizim örfümüzde yoktur" demesini beklediğimiz nato'cu.
kim ne derse desin fenerbahçe nin babasıdır... çünkü anasını sikti ihihihi.
birgun yaptiklarinin hesabini vermek zorunda kalacak olan cibiliyetsiz insan.
fenerbahçe'nin büyük başkanıdır... sezon başı 3'te 3 yapmıştır yeni hocasıyla. tebrik edilesidir.

ayrıca fener tribünlerinde hala "aziz yıldırım" tezahüratı yapanlara beyin nakli şart...
sıkı bir galatasaraylı olarak benim bile "git artık şu takımın başından" dediğim adamdır.
buraya yazıyorum

yine bi transfer yapıp fenerbahçe taraftarını susturacaktır.

bu devran böyle geldi böyle gider....
Ne zaman adam gibi davranip pes edecek acaba?

Ya arkadaslar kaybettigini kabul etmek kazanmaktan daha buyuk erkeklik timsalidir.

60 yasinda adamsin, anla artik be!
fenerbahçe'nin en büyük rakibi.
fenerbahçe taraftarının her mağlubiyetten sonra küfür ettiği, her transferden sonra bağrına bastığı, türkiye'ye tesisleşme konusunda ders veren büyük başkan.
bu gece ersun yanal'ı kovmazsa kendisi gitsin yeter artık. evet.
aziz yıldırım şikecisinin türk futboluna verdiği zararlardan dolayı fenerbahçe'nin hep yenilmesini isterim. aziz gidene kadar da isteyeceğim.
Fenerbahçe'de ilk eleştirilmesi, gönderilmesi gereken kişi kendi işlerinden ihalelerden dolayı fenerbahçe kulübüne en çok zararı veren gene kendisidir.
2 yıldır "sanal oluşumlar aracılığıyla ve yönetimde yaptığı açıklamalarla insanları kandırıyor en çok da fenerbahçe taraftarını kandırıyor ve zarar veriyor" diyorduk, inandıramıyorduk.

her şey güllük gülistanlık değil, pazarlıklar yapılıyor, tff'nin maddeleri değişiyor, meclisten yasalar değişiyor, "cemaat" diyorlar ama yeni yönetime cemaatten ve hükümetten adam almaya devam ediyorlar diyorduk, inandıramıyorduk.

en çok f.bahçe zarar görecek, bu adam muhalefeti bile yok etti... her şey ayan beyan ortada diyorduk, göstermeye çalışıyorduk olmuyordu...

fenerbahçe'ye ve camiasına tek kelime laf etmeden, yönetime ve bu zatı eleştiren yazılar yazıyorduk ismimiz "düşman" olarak gösteriliyordu, hedef yapılıyorduk.

bugün bakıyorum hala fener taraftarının bir kısmı "oooo aziz yıldırım" diyor, garip...

ben galatasaraylıyım kardeşim, birkaç fenerli dostum kardeşim var burada ama şunu söyleyeyim ben bu adamın fenerbahçe'nin başında kalmasını istiyorum. galatasaraylı olduğum için istiyorum. nedenleri ortada... nedenleri 10 yıldır ortada ama son 2-3 yıldır daha çok ortada.

anlatabildim sanırım?
bugün taraftar istifaya çağırdı kendisini. artık bir şekilde bırakacak. ayın 28'inde cas kararı açıklanacak daha fazla kaçacak yer kalmadı. yabancı oyuncular takımı elenen siklemiyorlar. arsenal maçında bu yerlilere de sirayet etti. başıboş bir hava var takımda. e bu adamlar da mal değil herhalde, sırf rakibin gerisinde kalmamak için dönen rezilliklerden anlamışlardır yönetimin asıl amacının futbol oynamak olmadığını. holmen gibi bir adam var takımda, tüm takım buna şahit. sen meireles'e ne anlatabilirsin şimdi? al, o da kafasına göre gezinir işte böyle sahada. kendisi camiaya en büyük zararı verdi ama en az onun kadar çanak tutan taraftar da sorumlu bundan. işler zaten iyi gitmiyor fenerbahçe için. belirsizlik durumu şimdilik hasıraltı edilse de her türlü fırtınaya gebe. takım bu şekilde oynamaya devam ederse aziz yıldırım kara bir leke olarak anılmaktan kurtulamaz. hakettiği de o.