bugün

aziz yildirim'in arda turan'i isterse alabilecek gucte, capta ve boyutta olmasidir. yani is onun istemesine bakar. tabi ben de isterim arda'nin avrupaya gitmesini ama acikcasi pek umit gormuyorum. ha ozer gidebilir ona bir sey diyemem. ama aziz yildirim parayi bastirip, arda'yi emre'nin yanina getirebilecek buyukluktedir. ama su an icin alex oldugundan kendisi boyle bir seye gerek duymamaktadir. ne zaman alex emekli olur, iste o zaman arda 10 numarali cubuklu forma ile sukru saracogluna gelir. gerci su da var, fener taraftari arda'yi ne kadar kabul eder orasi muamma, anca fb gs macinda, fileleri havalandirip formasini operse.
aziz yıldırım'ın kapasitesiyle alakalıdır. nice zencileri alan aziz yıldırım arda'yı da kolaylıkla alabilir. *

hamiş: binlerce dansöz var.
(bkz: alışı kuvvetli diyorlar hakkatten)
alır tabi de nereye alır önce onu bi belirlemek lazım.
parası yeter de kalbi yeter mi onu bilmiyorum işte diye düşünebileceğim durumdur.

arda der ki: "ben profesyonelim ama allah bana o fenerbahçe formasını giymeyi nasip etmesin."

ayrıca kalbinde yatan, galatasaray dışında, diğer takımın liverpool olduğu düşünülürse, aziz yıldırım'ın biraz daha hızlı oturması, şey pardon biraz daha çabalaması lazım.
Garibimin hayal gücü çok fazla olsa gerek.
1)aziz arda'yı almak isteyecek,
2)galatasaray yönetimini ikna edecek,
3)fanatik arda turan'ı ikna edeccek,
4)alex emekli olacak,
5)sonra arda formayı giyecek,
6)galatasaray'a gol atacak
7)fenerbahçe taraftarı onu kabullenecek.

ben de kendi isteklerimi sıralıyorum o zaman;

1)dünya barışı,
2)para,
3)sağlık,
4)mutluluk,
5)güzel bir eş,
6)7-8 tane çocuk,
7)öldüğüm zaman cennete gitmek.

ha bi de şirinleri görmek istiyorum.
(bkz: nah aldı nah aldı aziz aldı nah aldı)
şu an almadığına göre istemediği anlamına gelen tespit.
e madem istemiyor neden televizyonlar da beni 15 dakika yalnız bırakın arda yla diyor.
havasını alır havasını.
(bkz: al dedi git dedi)
bunu alan bunu da aldı:

(bkz: fenerbahçe ülker in kobe bryant ı transfer etmesi)

not: şaka değil. ciddi ciddi inanıyorlar bunlara.
evet istese alır ama arda yı değil:
http://www.nolur.com/ * *
(bkz: atma recep din kardeşiyiz)
ve / veya
(bkz: at yalanı sikeyim inananı)
arda turan'ın ne kadar büyük bir futbolcu olduğunu kanıtlayan düşünce biçimi. hani küçükken ağız dalaşına girerdik ya arkadaşlarımızla:

+ şu araba var yaaa, babam istese onu hemen alır işteee!
- neyi alıyo olm o araba kaç para bilyon muu?
- alır işte alır! isterse alır benim babam!

budur işte.
en büyük özelliği yıldız alır . ama yıldız yapamaz
yazıktır bırakın hayal kursundur .*
arda son 10 yılda türkiye'mizin yetiştirdiği en büyük yetenektir, ilk önce bunu kabul edelim; çatladı kapı spor dan fenerbahçeye kadar her türk takımımız bu oyuncuyu almak ve kadrosunda barındırmak ister. eğer bir tane ardayı almak istemeyen türk takımı gösterirseniz sayın eziklerimiz, sizin için taksime çıkıp bağırıcam (elif turan diye bi hatunun, iğrenç bi şarkısında geçiyodu heralde bu serzeniş şekli). aziz yıldırım sırf kendi egosunu tatmin etmek için ardaya 30 milyon verir bundan hiç şüpheniz olmasın, ama ardayı alamayacağını bildiği için gündemi değiştirmeye çalışır, saçma açıklamalarıyla.

not: başlığı açan yazarın entry sini okurken sandalyeden düştüm, bi insan bu kadar komik olamaz, neyse.
http://www.internethaber....her/u.20090923105442..jpg
emre belezoğlu'da fenere asla gelmez deniyordu. şu anda fener de oynuyor. sindirmesi zor bir gerçek ama parayı veren düdüğü çalıyor.
(bkz: babayı almak)
(bkz: bsg)
paradan önemli şeyler vardır , arda gibi , galatasaraylılık ruhu , duruşu gibi , geri kalanlar içinse (bkz: emre belezoğlu) , ya master card ya da azize.
(bkz: hadi gülüm başka kapıya).
galatasaray ın alex i alabilme ihtimalinden çok daha yüksek bir ihtimaldir. hem özer in , alex in olduğu bir takımda arda ancak yedek olacağından gereksiz bir transferdir ayrıca. nice dünya yıldızlarını türkiye ye getirmiş aziz başkanımızın bir kabadayı bozuntusu için çok da ısrarcı olacağını sanmıyorum.
aziz yıldırım'ın arda'yı istemediğine kendini inandırmış bünyelerin hayal ürünüdür. ama bunlara hak vermek de gerekir. zira aziz yıldırım dedikleri başkanları, bunları kör kuyulardan çıkarmış, medyada seslerinin çıkmasını sağlamıştır. maddi anlamda da kulübü ileriye taşımıştır, sezarın hakkı sezara. e durum böyle olunca, bunlar da aziz'i tapılası hale getirmişlerdir. guiza'yı istemiş getirmiş mesela adam, neden olmasın.*
(bkz: babayı almak)
(bkz: küçük arda)
aziz yıldırım bu sezon başı bok gibi para harcamıştır. ve paralar suyunu çekmiştir. o artık ancak gökhan ünal de souzayı fbye getirir.

artık azizi yıldırımdan çatır çatır hesap soruyorlar. adamcağız şu an ardayı düşünecek halde değil zaten. şampiyon olamazlarsa eğer ne yapacak onu düşünüyor. koftiden istifalarda fayda etmez bu sefer.
tamamen turk medyasının altın cocuk yapmaya calısması sonucu ortaya cıkan o kdar ıyı oynayamıyan turkıye de anca buyuk takımda oynayabılen kwel-elano-bros-yada gonderılen lıncolnden daha yeteneklı olmayan sırf turk oldugu ıcın yazarların reklamlarıyla yıldız denılen hıncal malının arda ıkı tane messı eder sozu de buna ornektır.
ve kısaca azız baskan bunu anlamıstır alabılır ama almıyor.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar