bugün

1)her büyük maç öncesi (bugün ki gibi) basın açıklaması yaparak taraftarı proveke etmesi.
2)fenerbahçe gibi bir kulübün adını şikeyle anılır yapması.
3)alex gibi simgeleşmiş bir ismi kovmaktan beter ederek yollaması.
4)bana göre en önemlisi bu zico'nun çeyrek final oynayan takımını zicoyla kişisel sorunları nedeniyle başta zico olmak üzere takımı dağıtması.
5)yönetim istifa diye bağıran emektar taraftara hakaret etmesi.
Evet şimdi yaptığı tesisleri ve amatör branşlara yaptığı katkılarla şahsı savunacak bazı azizbahçeliler olacaktır ancak bu yazıyı okuyan gerçek fenerbahçe taraftarı kendiyle çelişmeyecektir.
6- fenerbahçe gibi güzide bir kulübümüzün avrupaya alınmamasını sağlamıştır.
15 yıllık görevinde 8 galatasaray 2 beşiktaş ve 1 bursa şampiyonluğu görmesidir.
hala devam etmekte olan kötülüklerdir.
futbol tarihimizin gördüğü en büyük kulüp başkanı olması ile birlikte bir türlü inadını yenememesi nedeniyle kulübü zor durumu düşürmesidir.
yoktur öyle bir şey. bırakın aziz başkanı, otursun koltuğunda.

15 yıllık başkanlık döneminde 8 şampiyonluk, teşekkürler aziz başkan...
en büyüğü fenerbahçe'nin başkanı olması olandır.
''yaptığı iyilikler''i hesaplamak daha kolay sonuca götürür.
fenerbahçe'ye çirkef ve antipatik olma konusunda tavan yaptırmış, şike sürecinde tff ile girdikleri şark kurnazlıklarıyla Avrupa'da "bu türkler gerçekten salak ya da kalın kafalı" imajını cilalamıştır.
mesele aziz yıldırım meselesi değildir. Türkiyede Aziz yıldırım düşmanlığı değil Fenerbahçe düşmanlığı vardır. Bu iddiamın ispatını yeni seçilecek olan başkan ile yapacağım. Fenerbahçe'nin başkanı kim olursa olsun sevilmeyecektir. Sebebi ise kimine göre Türkiyenin en büyük kulübü olması kıskanılmasıdır.Kimine göre medya kimine göre ise Fenerbahçenin antipatikliğidir.Kanaatim birinci şıkkın ağır bastığı eğilimindedir.