bugün

son dönemde toplumda oluşan algıdır. halbuki bu işin içinde sadece aziz yıldırım yoktur.

türk futbolunu mayfayı sokan kimler varsa temizlenmelidir.
akabinde türk futbolunun intikamı acı olmuştur. halen de olmaktadır.
kirletme kelimesi biraz hafif kalır.
darbe mi yaptı, kontrgerilla olup yakınınızı i$kenceyle mi öldürdü, zorla askere gönderilen 20 ya$ında oğlunuzu mu öldürdü, toplumu sömüren din sömürgecisi miydi, neydi bu adam?

ben söyleyeyim. haddi hesabı olmayan yatırımlarla ülkeye sportif zenginlik kazandırdı. bok gibi paranın döndüğü futbolda $ikeye bula$mı$ tek insan bu olabilir mi sizce? mantıklı mı? ülkenin hangi kö$esine baksanız bir aksaklık, bir güçsüzü ezme varken, ülkenin tek bir adamdan hıncını çıkarması çok yanlı$. sokaktaki çocuk tinerci olacağını bir futbolcu oluyorsa, o halısahayı dö$eyen yıldırım'a borçlusunuz yiğidim.
mahkemeden suçlu dahi çıksa inanmayacağım karalamadır.
açıklama: komplo teorime göre bu yapay gündemle halkımız oyalanırken memleketin yine bir hazinesi peşkeş çekilmektedir.
tam tersidir efendim. türk futbolu haluk ulusoy dönemlerini de görmüştür.

(bkz: aziz yıldırım/#13279457)
he amk türk futbolu tertemizdi sadece aziz yıldırım kirletti.
(bkz: gfb grubunun aziz yıldırım açıklaması)
çok mu temizdi ki kirlendi denebilecek bi konu.
(bkz: kirlenmek güzeldir)
yanlış bir düşüncedir zira aziz yıldırım buz dağının görünen yüzüdür ki bunu tüm kulüp başkanları olayın başından beri sürdürdükleri tavırla göstermiştir.
türk futbolunu kirleten aziz yıldırım değil onun yaptıklarını tek kelimeyle bile eleştiremeyen aksine onu destekleyen diğer kulüp başkanları ve yönetimleridir.

not. fenerbahçeli değilim, aziz yıldırım'ı da hiç sevmem.
Namus davasıdır*, derhal 18'ini doldurmamış futbolcular tarafından kulüp yadigarı tabancayla vurulsun.....
galatasaray , fenerbahçe , beşiktaş veya diğer takımlarda kim varsa türk futbolunu kirleten çok ağır cezalar verilmelidir.