bugün

daha 2 gün önceye kadar adını bilmeyenler şimdi öve öve bitiremiyorlar. abartmakta üstümüze yok. evet.
(bkz: aziz sancar kim)

bir mübalağa şekli.
Yakında bu adamı vurup öldürmezlerse iyi.
hayata facebook gibi iletişim araçları dışında bakmayı bilmeyen cahil insan yorumu. aziz sancar'ı abartmayı bile beceremedik zira. millet onun emeğini tartışıp hatta takdir edip ödüllendirirken, biz etnik kimliği dışında bir b. k yapamadık henüz. bu da bizim bilme bakış açımız işte.
bak oytuncuğum. adamı birkaç gün tanımamış olmak bizim suçumuzdur. git diğer konularda trollük yapmaya devam et. dalga geçilecek bir konu değildir bu. ülkemizden böyle değerler -ne yazıkki- çok nadir çıkıyor. o yüzden övünmek hakkımızdır. ha sen övünmüyorsan kendin bilirsin.

küfür etmeyi sevmiyorum. fakat yarın öbür gün bu bilim insanı burayı veya senin gibi vasıfsız trollerin olduğu yeri okursa sikerim seni de diğer trolleri de. gidin başka konularda trollük yapın. adamın asabını bozmayın.
ısrarla devam edilen abartmadır. evet.
(bkz: bir oytunkaran klasigi). evet.
en büyük başarısı ve üretimi bok üretmek olan yazar beyanı. evet efendim bana ağzımı sonunda bozdurdunuz. evet bir çoğumuz ilk defa adını duyduk ama bu bizlerin ayıbı, bizlerin ilgisizliği. bilim denilen şeyle aramızda duvarlar olmasından dolayı ilk defa nobel aldığında tanıdık böyle aziz bir bilim adamını. onun başarısıyla övünmeyi abartmakta doğru değil ama onun başarısından feyzalmak doğru olan. türk eğitim sisteminden sağ salim çıkmış bir birey. tabi cumhuriyetin ilk yılları. gerçekten eğitimin hakkının verildiği yıllar. neden o zamanlar eğitim görmüş bir birey böyle bir başarıya imza atabilirken, 2015 yılında mezun olmuş bireylerin çoğunluğunun bir halt yapamaması? bu soruyu oturup bir cevaplamalı ilgili kişiler.
bögüre bögüre türküm diyen birinin, daha iyi türkçe konuşmasını beklerdim. her cümleye "ammm" diye başlaması biraz garip değil mi ama başarısını can i gönülden kutlarım. türkiye adına büyük başarı.

edit: 30 senedir yurtdışında yaşıyorum.
türkiye adına büyük başarı imiş ahahah. misal örneklermisin bu tezi? oytun kardeşime katıldığım baloncuk.
arkadaşa saldırmadan önce bir oturup düşünün.

daha düne kadar aziz ile alakalı bildiğiniz iki şey vardı. biri aziz yıldırım diğeri aziz nesin.

evet yaptığı inanılmaz büyük bir işe bizim gibi bilimden uzak bir ülke için ama duyar kasmayın beyler.

bu adamı övdükten 2 dakika sonra 31'e geçiş yapıyorsunuz.

abartılmaktan ziyade her sözlükte şuku denilen beğenilme almak için kullanılmadır.

face kullanmadığım için bilmiyorum fakat eminim biyoloji dersini gereksiz bulan okuldan kaçmanın yolunu arayan akşam sabah selfie çektiren sıratbaks denilen yerden çıkmayan kardeşlerimiz de paylaşmıştır bu zat-ı muhterem'in resimlerini.

çok mal bir ülke miyiz yoksa dünya böyle mi ?
Güldüren gerçektir. Evet.