1. 1.
  bu ata çim pist temin edin, sabaha kadar koşsun. sürat var, sprint var, hırs var, yarış karakteri yüksek, koştukça açılıyor. daha ne olsun. son yıllarda izlediğim en iyi çim atlarından biri. ayakları düz bassın, izlemesi keyif veriyor bu safkanı.
  ... whitewind
 2. 2.
  grup yarış performansı merakla beklenen kalite safkan.. şampiyon olacak büyük ihtimalle bu güzel at. doğanbey, chi, midas touch ve şimdi de azaraks. sanırım unaccounted for çimde beklenen patlamayı bu safkanla yapacak.
  ... whitewind
 3. 3.
  bugün uzak farkla kazandığı yarışta, karataş' ın yarışı kolayladığı yerde hafiften zorlaması ufak bir yoklama niteliğindeydi. sanırım uzun vadede ciddi ciddi düşünüyor sihirbaz da bu safkanı.
  ... whitewind
 4. 4.
  bugün ilk kez 1700 metre mesafede start alacak olan geleceğin şampiyonu. mesafe uzadıkça da büyüdüğünü kanıtlaması açısından önemli bir koşu olacaktır bugünkü sınav azaraks için. şovunu yapar ve rakiplerine korku salmaya devam eder diyoruz.
  ... whitewind
 5. 5.
  ilk koşusunda beğendiğim, ikinci koşusunda karakterini de ortaya koymasıyla tüm yarış severlerin dikkatini çekmiş safkan. karataş ın binmesiyle birlikte türkiyenin 'tek' i dir. gazinin kesin favorisi.
  1 ... anconia
 6. 6.
  harika ötesi bir safkan, messi o messi. onu durdurmak için tek şansınız var. bam bam... yürü be koçum, meydan at görsün aman..
  ... whitewind
 7. 7.
  halis karataş ın tercih etmemesine rağmen preveze koşusunu rahat kazanmıtır. bu koşuda yarışseverlerin üçüncü at olarak tercih etmesi ise ilginç bir not olarak karşımıza çıkıyor.
  ... anconia
 8. 8.
  jose mourinho messi için biraz daha çalışırsa suyun üstünde yürüyebilir demişti.bende azaraks için gökhan gökçe biraz daha çalışssaydı uçabilirdi diyorum.preveze koşusundaki son düzlük bold pilot'in gazi koşusundaki son düzlükteki görüntüsünü anımsattı.bu şekilde devam edermi bilinmez.Ancak ederse bütün rekorları alt üst eder.
  1 ... fortune
 9. 9.
  altında yağ gibi kayan bir safkanın yarış içindeki kolaylığından şüphe duyan bir jokeyin hakkı nedir? umarım gelişmeler olması gereken biçimde gerçekleşir ve azaraks bunun cevabını daha pekçok kez verir sayın sihirbaza.. nasıl olsa sorun yok, büyük olan azaraks. vasat yetenekteki jokeylere dahi sorun yaratmayacaktır bu yürekli safkan. kaldı ki gökhan' ın yetenekleri zaten tartışılmaz. farklı bir senaryo ihtimali mevcut mu? elbette, ancak eğer bu safkan yoluna karataş ile devam ederse, şahsım adına bundan üzüntü duyarım...
  ... whitewind
 10. 10.
  erkek tay denemeyi de kazanması çok normal sonuç olacaktır. bunların gücü azaraks' a yetmez.
  ... whitewind