bugün

sıkıcılık, sıkılganlık, rutinlik, sıradanlık, dertsiz olmanın dert olması, rahatın batması... gibi şeyler.

lan ne var amınakoyim otur yat keyfine bak hiçbir ihtiyacın yok. ama yok işte illa can sıkılacak bi şeylere. sadece kafa iyiyken iyi olur mu bi insan ya. alkol bağımlılarını çok iyi anlıyorum da her gün içmek de kroluğun daniskası amınakoyim.
terör.

entry'i sakladım.
Milli takımda ki ruhsuzluk.
Bağımlılık haline gelen alışkanlıklar.
burak yılmaz.
para. yani benim param birden bitiyor bari azalarak bitsin.
itiraf başlığıdır. gerçi bırakın bitmesini, azalmasını bile beklemiyorum...
(bkz: çiş)
Laf sokup ego yapmak için mesaj atanlar azalarak bitmeli. Engellemekle bitmiyor. Rahatsızlık veriyor rahatsızlar.
Platonik aşktır .
Sözlükteki ırkçılar. Dakka başı Kürt Türk muhabbeti yapanlar. Trafik cezaları. Hasretler. Mezhep kavgaları. Orta doğudaki karışıklıklar. Uykusuzluk problemleri. Sınavlar. Of of amma da varmış.
Sözlükteki ırkçı, insanların dini değerlerine saldıran, sosyal değerlere saldıran, rencide eden başlıklar. Evet, mutlu bir sözlük için bunların bitmesi şart.
tam uykuya dalacakken sokaktan dip gaz ve patlak egzozla geçen serseriler.
Insan ömrü.
kendini nimetten sayan, okuduğunu ve yazdığını anlamayan mallar.
aşk.

birden bire bitince sancılı olur.
kpss eğitim bilimleri ve alan sınavı konuları.
televizyonu açıp da uykuya dalma gibi bir alışkanlığınız varsa aha işte o televizyonun sesi. sonra uyandırıyor meret.
maliye bakanlığı. bıktım lan bu kurumun götünü toplamaktan. devlet ne zarardaymış arkadaş. sürekli bi zarardan kurtarma operasyonu içerisindeyim.
fbjklilik. kir, çamur, çirkef...
Çiş ya ..

Düşünsenize bir ömür tuvalettesiniz ..
yalnızlık. Azaldikça daha da hissedilir oluyor sanki.
bil. muh. bolumunu okuyup ip adres denildiginde lokal ip'yi gosterip public ip'nin onemli olmadigini direten arkadaslarimin cehaletleri bitmeli.
x değildir yaa x olsa duramazdın kalıbı.
Hiçbi şey bitmesin lan. Hüzünleniyorum ben. Her şey eskileri hatırlatıyo, zaman boş beleş geçip gidiyo. Bitmesin olm lan her şey herkes dursun hep