bugün

Kadrolu eylemci.
Her hıyara tuzunu alıp direniş diye koşan tiplerden.
Sözlüğü Propaganda amaçlı kullanan tiplerden.
Muhtemelen pkklıdır.
Sağlam bir Kürt yoldaş ama biraz şiddete meyilli hatta bana da pasif direnişçi olduğum için kızıyor, kızma be hewal benim tarzım da böyle işte ne yaparsın.?
Kendi nickaltını uplayan ezik k*rt feminist.
(#36634538) entryi güzel yazmışsınız hoş yazmışsınızda keşke alıntı olduğunu belirtseydiniz çünkü aksi takdir de çalıntı oluyor. iyi yazmalar.

T: bir yazar.
Muhtemelen solcu görünümlü kürt veya kürt yalakası bir yazar kullanıcı adı öyle bir izlenim oluşturuyor.
Feminen yazıları ile hoş bir yazar.
kürdistan kurulunca gidecek olan yazardır, gitmez ise ben bulup götüreceğim.
edit: ciddiyim.
Feminizm, solculuk,bu meydan kanlı meydan,dağlara gel, lgbt onur yürüyüşü,idealar dünyası,marx her zaman doğruyu söyler, Mao kalp Che.

Hayatı bunlar arasında dönüyor. içindeymiş gibi tanıyorum bu tipleri.
On birinci nesil olmasına karşın kendini bana sevdirebilmiş olan, fikren de uğuştuğumuzu düşündüğüm tatlış yazarcıktır.

Devamı gelebilir.
konyalılar tarafından becerilmiş hewal.

(#37062194)

senin ben amed gibi köyüne sokayım...
benim olan ormanı, kaplumbağayı, karıncayı sahiplenip bana duygu sömürüsü yapıyor.
sanki ben yaktım.

hadi diyelim ki devlet yaktı. varsayalım.
sebebi ne? teröristlerin barınamaması için.

eğer o duygu sömürüsü yaptığın kadar seviyorlarsa ormanları, karıncaları o zaman siktirir giderler.
bu kadar basit.

eğer bu yangın muğla, mersin, adana'daki orman yangınları gibi mevsimsel yangınlar değilse ve siyasi ise.
bunun yine tek sorumlusu o teröristlerdir.

şimdi gelir ''onlar terörist değil gerillacı ve tüm evren hepimizinci'' tipler.

edit: sözlüğümüzdeki terörist seviciler de eksilemekle kalmasın. bu başlık altında bir bir ben terör sevicisiyim diye belirtsin.
(bkz: tatlı su k*rdü).

bakalım önümüzdeki konjonktürde nereye yanlayacaklar.
savaş değil barış dediği için, katliamlar son bulsun dediği için,
emeğin zaferini, kapitalizmin köhneleşmişliğini, kokuşmuşluğunu ifşa ettiği için,
her ulusun dilini, dinini, kültürünü özgürce yaşamasını savunduğu için: pkk'li, hain, terörist, kürtçü olarak yaftalanan yazar. ben adaleti, özgürlüğü, barışı savunduğum sürece bu şekilde yaftalanmaya devam edeceğim muhtemelen.
dar kafalılar bilsinlerki bu taleplerimden hiçbir zaman beri durmayacağım! ve bu talepleri dile getirdiğim için pkk'li, kürtçü, hain oluyorsam eğer; evet siz vatanseversiniz, yurtseversiniz. ben vatan hainiyim, yurt hainiyim.
Güzel entryler giren yazar, faşolar pek sevmez.
özel mesaj alımı kapalıymış, bari buradan belirteyim.
(#39030424)
artını verdim kardeşim, malum oy konusunda cömert bir insanım. çünkü bak; 6 gemili bilal, kaç-ak saray, ayakkabı kutuları, yolsuzluk rekortmeni türkiye vs. bunlar doğru.
lakin onun o çocukluğundan, kolay yönlendirilebilirliğinden; ailesinin eğiliminden ve sorumsuzluğundan, bilinçsizliğinden, ölüsünden dirisinden faydalananların gayet de kan emici ve kandan, provakasyondan beslenen birer yılan olduğunu gayet de iyi biliyoruz.
onu o sokağa çıkaran, eline taş yüzüne poşu verip etrafa saldırtanların da kimlerden talimat aldığını biliyor ve uyuşturucu parasıyla devlet kurmaya çalışan ağaları, ağababalarını az çok tanıyoruz.
(#38841905)
görsel
apaçık ypg destekçisi olan yazar. böylelerine neden işlem yapılmıyor acaba.
gereken cevabı askerlerimiz verdi gerçi.
Yine yazmış çizmiş. .

Sınıf ayrımı falan
Dikta falan
Deniz mahir sol yumruk oley.