bugün

trt müzik kanalında tesadüfen 1984 yılında çektiği klibini görünce yaşlanmadığına kanaat getirdiğim şarkıcı.
gecenlerde cihangir'deki evinin önünde menajeri ile birlikte bir motokurye ile pazarlik yaptiklarina sahit oldugum ve tiksindigim kisi.

sen türkiye'nin en seksi kadinisin yahu. edep yahu.

bu arada pazarlik konusu kuryenin getirdigi ya da götürecegi evrak fiyati ile alakali.
(bkz: şarap misali kadınlar)
O kız adlı şarkısıyla dans etme isteğini azdıran sağlam bir sanatçımız.
boş bakışlı kadındır.hiç de öyle öldüm bittim bir tarzı yoktur.olmasa da olur kadınlardandır. boş baktığı için millet gizemliye bağlıyo ama bence son derece düz bir kadın.
zamanında kendini türkiyenin en güzel bacaklı kadını ilan etmiş sanatçı.
"şu anda tek telefonuna bakar yanına koşmam. bana öyle bakmadı kimse be" şeklinde yanaştığım hali hazırda pis yedilide okul müdüresini oynayan extraordinary taşlıktaki kadın.
sesi gerçekten güzel olan kadın. öyle orada burada magazin gündemini de meşgul etmiyor, o yüzden türkiye nin bir sanatçısı olarak görüyorum.
her ergen türk erkek çocuğunun fantezisidir. özellikler 80 ve 90'larda ergen olanların.
kral çıplakta hayatını kendi ağzından dinlediğim, düşünceleri hoşuma giden, çok dolu bir kadındır.
hala taş gibidir.
çocukluğumuzun seks sembolüdür.
sanırım hala öyle.
yaşlanmadığını bir kez daha gösteren son single'ı:
http://www.youtube.com/watch?v=tT-_9lI0WIk
güzelliği ve sesi şapka çıkartırken son bir kaç röportaj niteliğindeki programlarda denk gelince biraz asabiliği ve ukalalığı farkedilmiş güzellik.
94 yılındaki halini merak edenler için, an itibariyle trt müzikte olan sanatçıdır. hatun o zaman da güzelmiş hala da güzel, birçok gence de taş çıkarır. ses de zaten yoruma gerek olmayacak kadar güzel.
"hiiih derken kavuşursak eğer,
yanarız alim allah.
o hızla kavuşursak şeytana,
uyarız alim allah.
deli gibi sevişirsek aşktan ölürüz,
ölürüz alim allah" diye bir şarkısı vardır ki akıllara zarar. ayrıca ilerleyen yaşına rağmen gayet çekici pop kadın şarkıcımızdır.
o şarkı söyledikçe ateşler basan tek türk sanatçı.
türkiyenin en sağlam maturelarındandır.

(bkz: yanarım alim allah)
formunu ve genç görünümünü düzenli yüzmeye borçlu olduğunu söyleyen güzel kadın .

(bkz: şarap misali kadınlar)
ajda pekkan'la olan genç kalma yarışında fark atmış güzide kadın sanatçı.
bir nevi taş.
görsel
eskidikçe güzelleşen şarap gibisiniz diyebileceğiniz hatundur.
istanbul gibi öküze bile ilham verebilecek kadın.
(bkz: o kız)
" gözlerin su yeşili " şarkısı dinlenilmesi gereken sanatçı.