bugün

"çöplük film" tamlamasının açıklamasını yapabilirse kendisine gazetemi satacağım.

bir şey niteleneceği zaman, ismin önüne sıfat gelir diye biliyorum. ha "çöplük" sıfat olarak kullanılabilen bir kelimeyse bilmiyorum. geçen bi' araba aldım ben de, çok çöplük bi' araba çıktı, hiç beğenmedim.
inci sözlükteki yazarlar bile bundan daha yazardır. http://www.sabah.com.tr/Gunaydin/Yazarlar/ozyilmazel/2010/05/13/kadina_duskun_erkekten_lider_olamaz

konunun içeriği hiç önemli değil, kullandığı kelimeleri görünce insan dehşete düşüyor. bildiğin kenar mahalle ağzıyla yazıyor bu kadın.
güzel ve seksi olmasının yanı sıra balık etlidir. daha ne olsun?!
magazin yazarı.
en iyi çıkış yapan sanatçı ödülü açıklanırken de açıklandıktan sonrada yüzü asla düşmeyen hep o mutlu, kendini iyi hisseden ifadeyi kaybetmeyen hatta kazananı alkışlarken daha mutlu görünen şarkıcı adayı.
yazarlığını pek bilmediğim, bildiğim kadarıyla da hiç haz etmediğim; şarkıcılığını da enerji parçasıyla değerlendirip 10 üzerinden 4 verdiğim* ancak devamında taşıyo baksana parçasını dinleyip son 2 haftamı takık olarak geçirdiğim kadın. kendinden beklenmeyecek kadar güzel bir şarkı olmuş, tam da tercüman olmuş...
ne şeker birşeydir o öyle.
kemal doğulu'nun yaptığı tarz da olmasa bi halta benzemeyecek şarkıcı(!).
az önce yeni klibi istanbulun kızları'nı izlediğim şarkıcı-yazar..
şimdi, klibe lady gaga havası yakalayarak başlamak istemiş, lakin olmamış.. o kısmını komple geçiyorum.. vasat bir klip..
lakin o ses o şarkı sözleri nedir be abi..
"dokuz canlı pek havvalı, yirmi dört saat yaşamalı, papucunu ters giydirir istanbulun kızları" böyle bir şeyi insan yalnızken yazsa, güler atar; bu ne ya napıyorum ben diye.
sen tut köşeyazarlığı yap, geleni geçeni eleştir; sonrada böyle yaratıcılık yoksunu bir şarkı yaz.. yaratıcılık barındırmadığını anlamak ise çok basit..
"dokuz canlı" "yirmi dört saat yaşamalı" "papucunu ters giydirir" "istanbulun kızları"
eğer bir nakaratta dört tane klişe söz kalıbı varsa sen üretmiyorsundur arkadaşım, olanı sıralıyorsundur..

ve o ses, evet bildiğin kötü.. bir ortamda o sesle birileri şarkı okusa dersin ki, sen sus başkası söylesin. anlıyorum nil karaibrahimgile yoğun bir özenme var.. fakat nil, muhteşem yaratıcılıkta slogan vari sözlerle, enfes müzikleri birleştiren biri.. sesi çok çok iyi değil ve buna katlanılabiliyor..

orta seviyede-en azından eğlenceli-bir köşe yazarı, ortalama bir ekran yüzü olabilecekken, berbat bir şarkıcı olmak gerçekten hangi tasnifin sonucu merak ediyorum..
saçmasapan şarkıları ile göz önünde olmaya çalışan biri.
hangi klibini izlediysek o an ortamda bulunan arkadaslarimla birlikte gulme krizi gecirmemize neden olan sahis...birinde kopuk banyosu yapiyor tam komedi! sanki cok guzel bir kadin muhtesem bir vucudu varda... nasil bir insan o tiple cesaret edebilir boyle bir klip cekmeye hayret dogrusu...ha bir de istanbul kizlari adli klibini izlemenizi tavsiye ederim. ondada bu kadar amator olunur bu kadar basit olunur diyeceksiniz... bir de kadinin boylesine ozenti ve kiroluk akan bir klipte klipten daha kiro olan hal ve hareketlerini izeyince bir an aklima ajdar geldi.. heralde bu son klibinde ayse kendini ajdar gibi hiperstar sanmis olmali.... bir sonraki klibinde kendisinn erkek versiyonu olan ajdarla bir duet yapmasini beklemekteyiz...
(bkz: ajdar-ayse ozyilmazel dueti)
biçare adlı güzelim şarkıyı söyleme gafletinde bulunmuş şahıs. bir şarkı ancak bu kadar mahvedilir yani. pes.
ülkemizin önemli gazetecilerindendir. * araştırmacı kimliğini amerikadaki klip çekiminde de kullanmış ve anlaşılan o ki, oldukça rahatlayarak ülkemize dönmüştür.

http://fotoanaliz.hurriye...7087&p=6&rid=4369
--spoiler--
Kendisiyle çekim de yaptık ama onu hiçbir yerde kullanmayacağız. Özel bir şey için çektik diye konuştu.
--spoiler--
yakında piyasaya ve torrent sitelerine düşer *
murat dalkılıç ın yeni manitası.
çok iyi orgazm taklidi yapabileceğini düşündüğüm kadın.
kendini carry bradshaw sanan, pop kültürünün son meyvalarından bir kızımız. neco'nun küçük kızı.
yazdığı hikayelerin çoğunu sallamıyorsa ben de mr.big'im
az önce arkadaşımın attığı yazısıyla beni yerlere yatırmış, köşe yazarıdır.
eğer bir alıntı yapmak gerekirse
--spoiler--
Elimde değil, kendimi tutamadım bu 20 sivil toplum kuruluşunu pek merak ettim.
Acaba ne olabilir, hangi derneklerdir derken aşağıdaki 12'lik olası dernek listesini çıkarttım.
1. 'Billie Jean Severler Derneği'.
2. 'Bir Gün Herkes Michael Olabilicik Derneği'.
3. 'Her şeye Nane Olucin Derneği'.
4. 'Rütbeni Bilicin Heykeli Dikicin Katinam Derneği'.
5. 'Black or White' Rengini Bilicin Derneği.
6. 'Soyağacını Bilicin Lisa Marie Deyip Geçmiyicin Derneği'.
7. 'Enişteni Anmayı Bilicin Derneği'.
8. 'Tam Bir Sene Oldu Derneği'.
9. 'This is It 5 Dilde Mevlit' Derneği.
10. 'Nazar Etmicin Çalışırsan Sen de Ay Yürüyüşü Yapabilicin Derneği' 11. 'We Are The World-Hepimiz Kardeşiz Derneği' 12. 'Michael'ı Koruyaceksın Derneği' Bu arada not: Seneye bu etkinliği kaçıran siyahken beyaz, beyazken siyah olsun.
--spoiler--
vuvuzelayı çeşitli isimlerle -zela olarak tamlamasındaki facinın üstüne bu da sanırım tüy dikti.
bir insan bu kadar berbat mizah yapabilir mi?
anam bırak sen mizahı, nişantaşında hangi kafede yedin, hangi barda içtin onu anlatmaya devam et..
yeni video klibi ile lady gaga'ya selam çakmış olan köşe yazarı.batıya duyduğu aşkı gözümüze her defasında sokmaya bayılır kendileri.şarkı söylemesindir oturup evde fasulye ayıklasındır o derece kalitesi yüksek bir ablamızdır.
sahan gokbakar ile takilarak igrenclikte sinir taninmadigini bir kez daga göstermistir. aslinda birbirlerine yakismislarda amerikan bayrakli teknelerinde..

http://www.hurriyet.com.t...atti/15286518.asp?gid=222
son birlikteliği için;
(bkz: tencere yuvarlanmış kapağını bulmuş)
aptal magazin haberciliğin kurbanı olmuştur. şahan ın teknesinde tatilini geçirmiştir kendileri ve sevgili yakıştırması yapılmıştır. yanında kız arkadaşı, murat boz ve murat boz un sevgilisi olduğu tekneyi bazı salak magazinciler belirtmeden yalnız bir tatilmiş gibi lanse etmişlerdir. insanlar ın gururunu çabuk yerler altına alıyorlar. ayıptır yazıktır.
sahan gokbakar ile birlikte olduğu söylenen hanım kızımız.

çoştu gidiyor çağdaş ve özgür bir kadınım deyip bu kadar bok yemekte her yiğidin harcı değildir. en kısa zamanda kapı komşumuz tenekeci ahmet efendiden aldığım madalyayı takmak istiyorum.

(bkz: madalya dedim ama piton çıktı)
Doğduğundan beri twitter'ı bekliyormuş sanırım. dakika da ikiyizbin twit atma özelliği var kendisinin. herkesle de canım cicim, "ahhaaa kuşlar böcekler hayat ne harika" modun da yaşayan boş beleş modası geçmiş bögürmelik esprilerin sahibi.
iticilik tanrıçası. insan bu kadar mı sevimsiz olabilir?
Kendisine tavsiyem bundan sonraki şarkısı için Uludağ Sözlük bir boka benzemeyen minimal şiir başlığından bir dörtlük seçsin kendisine. Zira bu minimal şiirler bile daha güzel.
--spoiler--
Çok çekersin nazından
Deniz kokan havasından
Zordur mutlu etmesi
Olduramazsın oof

ilk değilsin son değilsin
inan çok çekeceksin
Gözü kara değilsen
Kaldıramazsın
--spoiler--
Bu ne lan!