bugün

darka'nın maskotudur. en çok çalışanıdır. her dedikodu ondan çıkar. geçen akşam yediğiniz boku size ayrıntısıyla anlatır.
darkanın bir numaralı insanı. çocukluğumdan beri tanıdığım, mini mini hallerimi bilen, her türlü haberi aldığım, bütün gün çene çalmaktan sıkılmayacağım darkanın dedikodu şebekesinin başı.
en çok da beni seven. *
Okuma yazması çok iyi olmadığı halde biz aç kalmamayalım diye bize yemek yaptığını bir notla bildiren ve bizleri kendi çocukları gibi seven insan.
(bkz: bu yemekleri sizin için yaptım çocuklar)
Beni hep ciguli diye çağıran teyzemizdir.Kalbi temizdir.Fakat darkada en çok (bkz: hendrix) (buğra)yı sever.Ayrıca torununa buğra adını takmıştır,buda sözlük yazarlarımızdan hendrix'i ne kadar sevdiğini gösterir.
benim tanıdığım ayten abla; alemfm de yayınlanan matrax adlı programa sürekli katılan bir dinleyicidir.hastalık hastasıdır.çok farklı bir bakış açısına sahip olması sebebiyle onu dinlerken çok eğlenirsiniz, en doğru benim diye düşündüğünden ondan farklı olan herkes hatalıdır ona göre...yakında "matrax" televizyona * taşındığında, ayten ablayı da görebileceğimize dair bilgiler mevcuttur ancak o şirin sesin, o güzel kahkahanın, radyoda tanıyıp sevdiğimiz ayten abanın televizyon ekranında da aynı şekilde sevilip sevilmeyeceği bilinmemektedir.
matraxın maskotudur . Adananın bitanesidir .
Çok tatlıdır, sevimlidir, doğal bir kadın; yanaklarından öpesi geliyor insanın.
Zeki kayahan sırf bu kadın için dinlenir. Buluşma günleri yapsa da görüşsek adanada.
Ceyhun yılmaz ağabeyimizin seslendirdiği şiirdir.
kadın erkek ılıskılerınde asmıs tespıtlerı vardır.