bugün

neye göre değerlendirdin? sorusunu akıla getiren değerlendirmedir.
hangi tarihte diye soruyla cevap verilebilecek önermedir.
insanın dışı değil içi güzel olsundur.
bana dünyanın en büyük yalanını söylenin en mantıklı cevaplarındandır.lakin aynı önerme malum şahsiyetin kızı için birazcık daha mantıklı hale gelecektir.
(bkz: müjde ar)
kafasına saksı düşmüş veya bilincini kaybetmiş bir insan evladının kurmuş olması muhtemel cümledir, saygı duymak gerekir...
olması durumunda intiharı düsünebilecegim durum. (bkz: kıyamet alametleri)
(bkz: ütopya)
müjde ar'ın gençliğini hatırladıkça, "böyle bi hatunun anası da taş gibidir, güzeller güzelidir" şeklinde yorumda bulunan kişilerin yadsımayacağı cümle... 70 küsur yaşında bir kadını "çirkin" diye nitelemek de ayrı bir olay tabi... yamulmuyorsam 1952 yılında bir derginin kapak güzeli seçilmişti kendisi... herhalde 1952 yılındaki gençlerin ağızlarında su eksik olmuyordu kendisi için...
(bkz: vay anasını)
erkek olduğum halde beni otomatikman acaip afet güzel bir kadın kabul eden önerme.
- aysel gürel dünyanın en güzel kadınıdır
* kardeş gel otur şöyle. kaç şişe votka içtin hele bi söyle.
"bütün kadınlar güzeldir" veya "butun kadinlar cicektir" derken aklınız nerdeydi cevabına maruz kalacak olmayası olasılık. eğer bu olasılık gerçekleşirse vay halimize, holyywood da ajdar'ı brad pitt yapar!
(bkz: başlık dediniz kaybettiniz)
(bkz: ne içtiysen o da dünyanın en güzel şeyidir)
al senin olsun o zaman diye karşılık verebileceğimiz ahmet çakar iddialarına benzeyen zırva.
kavgada bile söylenmeyecek sözlerden birisidir.
ders kitaplarında yanlış önermenin karşısında verilmesi gereken örnek.
Ayaklarının altını sıcak hissettiği zamanlarda güzeldi. * *
(bkz: ben donyanin en gozel garisiyam)*
Hürol-Gürol kardeşlerin yeni klibi için kamera karşısına geçmiştir 'Eee ne var bunda' diyeceksiniz... Ama Aysel Gürel, yönetmenliğini Harun Bal ve Gökmen Turnalı'nın yaptığı klipte kardeşlerden biriyle ateşli bir şekilde öpüşmektedir.Ve bu şahsiyetler; 'bu bizim ilişkimiz, birbirimize aşığız' demişlerdir..
gözünü dünyaya aysel gürel'le aynı mekanda açmış ve 2 dakika sonra öte dünyaya göç etmiş adamın sözleridir. *