bugün

Ayrılmak isteyen sevgilinin kulp bulma çabasıdır. Gereksizdir. iğrençliğin daniskasıdır.
sen benden daha iyilerine layıksın.
yapılan en aptalca şeylerden birisidir. allah düşmanımın başına vermesin. sen benden daha iyilerine layıksın, sorun sende değil bende gibi klişelerdir ki bunlar, aman allah. sinirlendim bak şimdi.
cesaretsizliktir. söylenen bahaneler gerçekten daha fazla acıtır karşı tarafın canını.
basit insanların işidir. evet bu kadar açık söylüyorum. karakteri düzgün birisi ayrılmak istiyorsa alır karşısına diğer tarafı konuşur açık açık.
(bkz: kötü birisin sen)**
sanırım depresyona giriyorum yataktan bile kalkamıyorum bu haldeyken seni incitebilirim en iyisi ayrılmak.. gibi laflar bahaneler arasındadır.

(bkz: bi siktir git çay koy)
yaratıcılığı zorlar.
Bahane bulmadan ayrılmaktan çok daha iyidir. Birlikte olamayacağını bildiğin ama yine de değer verdiğin ve geçen günlerin hatırına kalbini kırmak istemediğin birine karşı bulunan bahanelerdir. Ne bahaneyi söyleyen inanır inandırıcılığına ne de bu bahaneleri duyan. Ama kırılmasını istenmediğini bilmesine rağmen olduğundan daha fazla kırılır veya kırılmış gibi davranır. Racon budur belki de biraz... Ama içten içe bilir. Giden, bahanesiz gitse daha çok dağılacağını...
(#4745579)
bitti demektir. ***
kendi ayaklarım üstünde durmak istiyorum. ve bilirsin ben anı yaşamayı seviyorum.
ben kendime ayrı bir yol çizdim. *
ben cinselliğe önem veren birisiyim, seninle evlenmeden önce bir şey olmayacağına göre devam etmemiz anlamsız. (son kez nabız yoklanmış olur)