nefret ettiğim olay. kız dişlektir, gözlüklüdür beğenilmez, ayrılırsın taş olur, manken olur çıkar karşına. üzgünüm sözlük.
senin veremediğin değeri, sıradaki erkek veriyor. değeri ağzına veriyor kızın. kız da güzelleşiyor.
bir de bunun okulda başından siktiredip 5 sene sonra miss yedi cihan olanları vardır ki allah başa vermesin.
elde biri varken salar kızlar kendini. ama elde bir şey kalmamışsa biraz da kumaş iyisi manken kesilirler a.q.
(bkz: depresyondaki kız kuaföre gider)
(bkz: kör ölür badem gözlü olur)

(bkz: kaçan balık büyük olur)
Bakış açısı değişmiş olabilir.
ağlanası bir durumdur. anca başına gelince anlarsın.
bu mevzuatta yapılacak tek şey kalmıştır artık. hadi duşa, geçmiş olsun.
ilk sevgilim böyleydi. akşam oluyor, haliyle ayrılıyorduk. evine doğru iki adım atıyordu atmıyordu güzelleşiveriyordu. sabahı zor ediyordum. yeri gelmişken izninizle buradan o zamanki romantikliğimin de ta amına koymak istiyorum.
evrim teorisine en büyük kanıt.
ergenlikten çıkmışsa normal karşılanacak durum.
onun hanuna koyayım ben.
öyle bir şey yoktur. önerme kesinlikle yanlıştır.

ayrılık öncesi kız erkeğe bizati aitken, kanıksanmışlıktan, zaten cepte olduğundan ve erkek milletinin haleti ruhiyesinden sebep dışarılara bakıyor olmasından yanındakinin güzelliğini görememesinden kaynaklanır.

ayrılık sonraıs artık o kız da dışarının bir elemanı olduğundan güzellikleri görünmeye başlar, hepsi bu.
e kız da tabi haliyle, bi kaç kadınsı öğeyi sırf can sıkmak için kullanır, tamam, bitti gitti.

elindekinin kıymetini, elindeyken biliceksin hacım. ötesi yok.
Eğer ayrılmamış olsaydınız büyük ihtimalle hala çirkin kalacak kızdır. Kendisinden ayrılmanız sonucunda hırs yapıp yemez içmez zayıflar bir şekilde güzelleşir. Acı bir gerçek...
(bkz: kedidir o kedi)
ben güzele güzel demem güzel benim olmayınca denilesi bir durumdur.
(bkz: alkolun etkileri)
gelişimini tamamlamış kişilerle birlikte olunduğunda ortadan kalkacak sorundur.
(bkz: kişinin ergen olduğunu anladığı an)
(bkz: 404 not found)
intihar sebebi.
ne yedin güzelleştin diyilesi kızdır.
baskıdan kurtulmuş. özgürlüğün tadına varmış, yeni talipler için fiziksel bir değişim sürecine girmiştir.
--spoiler--
sen gidince daha bi güzel bakar oldu gözlerin
--spoiler--
Götünü dönüp gidene fiziksel görünüşüyle cevap veren kızdır. Sağlam duruşuyla ne kadar güçlü olduğunu gösterir. hoş ama sert darbe yemiş gibi olursunuz.

(bkz: ohh olsun).