bugün

olabilir böyle seyler.
dönmesindir.
ayrıldın bitti istediğin oldu işte neden geri dönüyorsun ki? lütfen yapma böyle şeyler.
senin yolun ayrı artık benim yolum ayrı ayrıca yollarımız bir daha kesişmez umarım diyerek ayrıldın sen.
yolun açık olsun eski sevgili, yolunun kenarına bile çıkmam merak etme fakat sen de yoluma çıkma, lütfen.
aynı şey benimde zamanında başıma gelmiş ama aradan yıllar geçmesine rağmen geri dönmemiş sevgilidir. yaklaşık 1 ay takılıp ben senden sıkıldım yeaaaa demek istemişimdir hep sen yaparsan duygularıma tercüman olacak ve neslimizi 2:1 öne geicireceksin
aynı nehirde iki kez yıkanılmaz.

bitişe neden olan her şey daha şiddetli akseder çünkü.
kürk lazım olmuştur.
daha iyisini bulamadığı bari elimdekini kaybetmeyim diye düşündüğü içindir.kendisini terkettiği kişi gibi seven birini bulamayıp tıpış tıpış egosunu tatmin etmesi için geri dönmesidir.kabul etmeyin,kapatın kapnızı oturun ve ortam normale dönene kadar da çıkmayın.güvenliğiniz için...
her zaman ihtimal dahilindedir.
burada sizin tavrınız belirleyicidir. bir iki yoklar misal eski sevgili. mesaj atar, ortak arkadaşlardan size ulaşmaya çalışır, sizin son durumunuz hakkında bilgi alır vs. burada siz de açık kapı bırakırsanız eski sevgili o kapıya gelir. ama siz sıkı sıkı kapalı tutarsanız pek yemez geri dönmesi. ama bütün gemileri yakıp, yüzünü kızartıp küçük düşmek pahasına olsa da kapıya dayanabilir. işte o zaman bir zaman ayırıp dinlemek gerek bence. bunu hakediyordur artık.
daha iyisini bulamadığı için u dönüşü yapan kişidir.

(bkz: sok kıçına buzlu bademi)
köpek gibi yalvaracaktır.
sıçtım ama sıvazlamayı unuttum diye, elinde renkli tüyüyle, dur bir de üzerine tüy dikmem lazım diyerek hayata girmeye çalışan ex eylemidir.
fırsat ayağınıza gelmiştir. bir kez sevişilip terk edilmelidir. onunda yaşadığınız en ateşli sevişmelerden biri olur bu ama bunun hissettirdiklerine kapılıp ilişkiyi uzatmayı denerseniz çok pis üzülürsünüz sonunda söyleyeyim. kız erkek fark etmez. terk eden taraf geri dönerse önce bir sevişin sonra da güle güle deyin.
alışkanlık küçümsenmeyecek birşeydir. insanları alışkanlıkları yönetir.
ayrılan sevgili tekrar birlikte olalım dese bu kadar zamana ragmen kosarak gidilesi durumdur ama ayrılan donmuyor beah arkadas . donse diye bekleyip duruyorsun ailesi yuzunden terketti nasılsa seviyor beni diyorsun ama aslında olüm doseginde onun yoklugunda hastalıklarla kıvranırken o fink atıyor olabilir fink atmıyorsa da mutlu mesut dolanıyordur .en fazla arada ufak bir dusunce olarak geciyorsundur. sen aglayıp zırlarken hayat sana kabus gibiyken sevdiginden ayrılmanın acısını sen yasarken o modern hayat icerisinde hic de oyle bir durum yasamıyor . keske donsee dondugu an kosarak giderim zaman gecmis duygularım bitmemis valla donerim hem de kosa kosa yeniden basla umitle askla derim kendime . ozledim hem de cok ama onun bundan haberi yok olsa da umrumda degildir . acınla yasamaıyı ogrenceksin .
(bkz: tilkinin dönüp dolaşacağı yer kürkçü dükkanıdır)
(bkz: ipe ipe geleceksin)
hayır gelmeyeceği için, koy götüne insanıdır o artık.
(bkz: koy götüne rahvan gitsin)
ben şu mantıkla düşündüm ve kabullendim. teyibin içinde çalan bir kaset vardı. şarkı daha bitmemişti. çıkarken fişini çektik kaset durdu. şimdi eve geri döndük ve teyibin fişini taktık. şarkı kaldığı yerden çalmaya başladı. belki şarkıyı biraz geri alabiliriz, neden olmasın. şarkı bitmemişse dinlemekte fayda var.
çok büyük bir aşkın, yıllar süren bir ilişkinin ardından çekip gittiyse ve siz ölümü düşünürken o başkasının kollarında zaman geçirdiyse ondan hem nefret edip hem onun için ölecek vaziyetteyseniz geri geldiğinde kesinlikle okkalı bir hassssssss...iktir çekip içiniz yansa da çekin bu hassi.tiri yoksa ilerde tekrar tekmeyi yiyebilirsiniz.
(bkz: aynı nehirde iki kere yıkanılmaz)

(bkz: tecrübeyle sabit) * *
''tilkinin dönüp dolaşıp kürkçü dükkanına dönmesi''dir.
ağzının ortasına bi tane çakılarak, bir daha geri dönememesi üzere edebiyete gönderilmesiyle son bulur. ***
aradığı enayiyi bulamamıştır.bir iki dener çıkar birileriyle,takılır eder bakar yok senden başka değer veren sallayan geri döner.kişiliksizlik göstergesi.
Yenisini bulmak için zaman kaybetmek istememiştir, bildik, tanıdık, alışılmış biriyle devam etmek daha uygun gelmiştir. Yenisi gelene kadar idare etsin maksatlı.
lanet bir durumdur aslına bakıcak olursanız.
boktan bir ayrılık sebebiyle hatta ortada var olan bir sebep yokken seni ortada döt gibi bırakıp gittikten 1 hafta sonra dönmesi ve ayrılık sebebi sorulduğunda seni mutlu edemediğimi düşünüodum demesi.
*
(bkz: yarası olan)
her gece edilen duanın ana teması.