bugün

tayyibin yalanları.
(bkz: oy pusulası) (bkz: tayip) (bkz: zikirmatik)
balık.milli içkimiz deyip içerseniz zehirlenip bir boş insandan kurtuluruz.
simit.
baklava.
balık.
(bkz: alın teri)
gene ayrandır. ne demişler 1 ayranın nesi var 2 ayranın sesi var.
pide,döner,dürüm,çiğ köfte,sandviç,simit.bunların hepsi gider.
baklava ve bilimum şerbetli tatlıdır. ilk duyduğumda bana da ilginç gelmişti ama deneyip iki ayrı şeyin de tadını aldığınızda anlıyorsunuz. mesela bu mantıkla baklava nın yanında da kola ya da meyve suyu içmek çok saçma çünkü baklava içeceğin tadını bastırır.
dürüm,döner, simit, kek, çiğ köfte, pizza, makarna, baklava, acılı adana, pilav üstü kuru...
daha da gider bu. ama en güzeli ayranı sek içmektir.
kokoreç, döner, köfte, çiğköfte...
Her şeyden önce baklava nasıl iyi gidebilir; düşüncesi bile midemi hoplattı.

Ayranı ya tek içeceksin (en güzeli) ya da sadece lahmacun veya dönerle.
eğer sevgilisi olan yılışık bir kız olsaydım "aşkımın başının eti hihihi" derdim. çok şükür değilim.
King chicken ekstra domates ve peynirli.
çiğ köfte, lahmacun, etli ekmek, soda, karpuz, ekmek.

(bkz: aklıma geldikçe yazarım)
çiğköfte. ımmm olsada yesek.
winston light. acayip iyi gidiyor hemde.
çiğ köftedir.
aksini iddia eden çorumludur.
Türk mutfağındaki yiyeceklerin hepsi.
uzun zamandır bu ikiliyle oturup birşeyler paylaşamasam da, şüphesizdir ki simittir. ayranı son damlalarına kadar simit eşliğinde milim milim içmeler tam bir liseli kafasıdır. o zamanlar ki liseli kafalar işte bunlara çalışırdı.
Kesinlikle denenmesi gerekiyor. Yaş pasta.
Baklava da hiç fena değildir ayranın yanında. Gerçi şahsi tercihim yoğurttur lakin ayranla beraber tüketenler de mevcuttur.
Çiğ Köfte, döner.
(bkz: uyku)
Çiğ köfte - lahmacun - simit - adana .
critos ve tuzlu çekirdektir. Critosla ayran tüketirken aldığım zevke değinmeyeceğim o kadar iyi olduğunu savunacak bi delilim yok. bunun özgü bir zevk olduğunu düşünüyorum ve herkesin hoşuna gitceğini de düşünmüyorum. Critosla ayranın iyi gittiğine dair şüphelerim de var, bu ikilinin iyi olduğuna tam olarak bende inanmıyorum ama ikisini tüketirken kendimi çok kuul hissediyorum ve bu ikili gerçekten kendimi iyi hissettiriyor yapay da olsa. Tuzlu çekirdekle ayransa gerçekten çok iyi. Tuzlu çekirdekle dudaklarınızın kuruduğu anda çakacaksanız ayranı tadacaksınız zevki. tuzlu çekirdekten usanmış dudaklarınıza soğuk ayranı dayamak, sevişmenin ne olduğunu bilmeyen bi adamın rihanna'nın dudaklarına yapışması gibi bişey. deneyin denettirin.