bugün

kesinlikle şuan yaptığım şey.
richard ashcroft-a song For The Lovers
uaral- depression sözsüz olmasına karşılık mükemmeldir.
şarkıyı bir nevi manevi olarak sömürmek; suyunu sıkmak içindeki tüm vitaminini almaktır. bu evreyi atlattıktan sonra hayat eskisi gibi olmaz, belki eseri icra eden sanatçıdan bile nefret edebilirsiniz.

http://www.dailymotion.co..._kirac-yillar-sonra_music
stephan micus dinliyorsanız, replay tuşuyla evlenebilirsiniz bile.
windowsa 40 defa sarkiyi kopyalamaktir.
sizi mest eden melodiyi, sözleri ezberledikçe şarkıdan tiksinmeye doğru yol almaktır.
şarkıdan kısa sürede soğutur.

bir şarkıya takınca suyunu çıkarana kadar bırakmıyorum. bi de oturduğum yerden kolay kolay kalkamam, bu yüzden şarkıyı değiştiremiyorum. biri çişe gitse de kapatsa şunu diye etrafı kesiyorum resmen *
Bağımlılık. Bir parça keşfedip önce az az sonra aralıksız şekilde hunharca dinleyip sonrasında soğumaktır. 1 hafta 1 ay 1 yıl farketmez en güzelinden bir soğuyor insan. Yapmamak lazım.
Yeni indirilen sarkinin eskiyene kadar dinlenmesidir. Kulaklikla yapilasi eylemdir.
Soğutmuyor, 30 kez dinlemeden bırakmam.
Şuan yaptığımdır.

Herkesin sadakatini göreceğiz.. Köpekler gibi inan yalnız öleceğiz..

Ados ft da poet - kamber..
Ay gidiyor / Ahmet Kaya
Soz konusu ise yapacagim eylemdir.
Vardır maziyi hatırlatan birşey o şarkıda.
kusma hissi gelene kadar yaptığım şey. fakat elimde de değil yeni bir şarkı keşfedince sıkıntıdan patlayana kadar dinleyesim geliyor.
yeni güzel bir şarkı keşfettiğimde yaptığımdır sonra çok üzülüyorum şarkıyı tükettim diye sonra yeni bir şarkı keşfine başlıyorum yine aynı terane.