bugün

depresyon belirtisi. pinhani - (bkz: istanbul da)
eger sarki little toy gun ya da turevleri ise asiri mutluluk belirtisi.
(bkz: naci en alamo)
bir ay sonra o sarkiya tahammülü bile olmayacak kisidir.insanoglu herseyden biktigi gibi ondanda bikacaktir.
ara ara dinleyin efendim.
dinlediği şarkıyı çok sevmesinden kaynaklanan olay.
medya oynatıcısının tekrarlama* özelliği ile sevilen şarkılar için yapılan eylemdir. şarkıdan sıkılacak kadar tekrarlamamak gerekir.
şarkıda kendisi için anlam ifade eden çok fazla şey bulduğunu gösterir. eğer melankolik bir şarkıysa sonu pek iyi olmaz.
(bkz: değiştirecek hali olmamak)
bazı media player' larda ön ayar olarak "repeat track" seçili olması ile yapılan eylemdir. bazen insan "bu şarkı bu kadar uzun değildi" diye içinden geçirir ve olayı kavrar.
blues ve rock severlerin yavuz çetin, acdc, metallica, srv, eric clapton ve hendrix dinlerken yaşadığı durumdur.*
bazı şarkılar vardır insan sürekli dinler, bağımlılık yapar.manga & alper aga - evdeki ses bu kategoriye girebilir. dinledikçe dinleyesi geliyor insanın.
şarkının bağımlısı olma durumudur.
Sarhoşluk belirtisi yanında bol bol ahh ahh çekmek mümkündür.
şarkı adı aracılığı ile birilerine mesaj vermek amacıyla windows live messenger'ın "ne dinliyorum'u göster*" özelliği kullanılarak gerçekleştirilen eylemdir.
media player'ın tekrar dinleme özelliğini güncel duruma getirip ve bu uygulamayı unutarak oyun oynayan bir kimsenin oyunun donmaması için görev veya maç bitimini bekleyerek en 3-4 defa aynı şarkıyı dinleyip piskolojikmen kafasının dağılması sonucu oyunda istemediği sonuçlar doğurmaktadır.
dumankolik olma halidir. dinledikçe sevilir şarkıları.
ister istemez ezberleyerek yanlış ortamlarda söylemeye kadar götürebilir. aman ha!
9 mayıs saat 01:10' dan beri tarafımdan gerçekleştirilen durumdur.

(bkz: savatage) (bkz: believe)
farklı birşeyle ilgilenirken şarkının dinlenilmemesi ve sonuç olarak şarkıdan tatmin olamama durumundan dolayı tekrar dinlenmek istenmesi durumudur..
(bkz: yeşil başlı gövel ördek)
şarkısızlıktandır.
şarkının sadece bir bölümünü aşırı beğenmek ya da içinde geçen bir tek kelimenin bile neden olabileceği durum.
öncelikle lütfen (bkz: a-a ben)
aslında bunun tam kelime karşılığı 'takılmak'tır.

yaralısınızdır muhtemelen. şarkıda bir sözcük, bir cümle, belki sadece melodi ya da solistin sesi. vardır bir şey, takılırsınız. kusana kadar aynı şarkıyı dinlersiniz. şarkı destekli değilse bir süre sonra bayar ve bırakırsınız. ama şarkı o anki durumunuzu 12den yakalıyorsa, gözbebekleriniz ileri derecede myotikse, kendinizi kaybetmişseniz, sarhoşsanız, aşıksanız, kaybettiyseniz, gideniniz varsa, geleniniz yoksa, yalnızlık boğazınıza takıldıysa bir kılçık gibi, depresyondaysanız, şarkı acaip destekliyse, film gibiyse mesela.. dinlenir..

aynı gün defalarca dinlenir, hatta prognoz kötüyse günlerce sürebilir bu durum..
(bkz: bütün gün aynı şarkıyı dinlemek)

evde ustalar boya falan yaparken bilgisayardan dinlemediğim, yapmadığım olay çünkü aynı şarkıdan dumura uğrayabilir ustalar. birinci gün zaten dinleyememiştim fazla şarkı. 2.gün kapıları boyaya geçtiklerinde açtım pc yi ve şarkıları. tekrar müzik dinleyeyim dedim ama boyacı ustaları psikopata bağlayabilirim diye düşündüm. artık tiksinti gelecekti adama o şarkıyı bir daha duyduğunda..

tek çiçekle bahar gelmez(ee bu dünyada en iyisi bir bayanla idare etmek. tavsiyemdir ama çok oluyorsa olabilir yani razı iseler bayanlar olabilir yani veya beni bekle ahirette de diyebilirsin diğer bayana. çok karizmatik olmak lazım ama bence bunun için veya güzellik olarak karizmatik..) gibi tek şarkıda çok sesli değilse sıkar. çok sesli derken mesela farklı ses tonlarında güzel sesler, bayan erkek sesleri birde nağmelerde değişken olmalı, davul mutlaka olmalı. genelde aynı şarkı sıktığı için karışık dinlemek daha iyi oluyor ama bazen tekrara bağlamakta güzel oluyor.

hele şarkı yani çıkmışsa ilk başlarda çokça yapılan eylem. yaptığımda annemin başka şarkı yok mu dediği olay.

yeni gençlerin daha müzik zevki oturmadığı için çok genç birinin tekrar şarkısı iyice bayan bir olay oluyor..
çok sevdiğiniz bir şarkıdan, çabuk vazgeçme çalışmalarıdır.
efendim, bir müddet sonra dinlenilen şarkı sıkıp, kulağınıza hitap etmeyen bir müzik olarak kalacaktır.
yapılan en büyük yanlıştır.