bugün

(bkz: double double)
yanlış kişiyi sevdiğinizin en güzel kanıtı.
(bkz: hüzünlü masturbasyoncu)
(bkz: aynı nehirde iki kez boğulmak)
ilk terkediş için terkedene yazıklar olsun, ikinci terkediş için terkedilene.
terkedilmenin bünyede alışkanlık yapması sonucu arkası gelecek olan durum. üç, dört, beş, altı...
--spoiler--
bir kez terkedilirseniz hata onundur.
iki kez terk edilirseniz hata sizindir.
--spoiler--
bunalıma giriş sebebidir.
(bkz: çifte kavrulmuş)
kalbin son bir atakla mantığa çelme attığının göstergesidir.
bir kere bitirdikten sonra* aynı kişi ile sevgili kıvamından uzak duranlara selam olsun.
(bkz: kaşınmak)
aynı kişi tarafından beş, on ve daha fazla sayıda terk edilmek yanında hiç kalacak olan çift tekme yeme durumu. * * *
sizi gerçekten seviyorsa ve anlık çıkışlar sonucu karşı karşıya kalınıyorsa, bünyeyi pek etkilemeyecek; şöyle bir üzüp geçecek olaydır.

4 oldu, ama artık etkilemiyor valla. "tamam 2 gün sonra bekliyorum" der oldum artık. şaka falan, cidden geliyor ama.
alışmış kudurmuştan beterdir..
(bkz: bu sefer iyi terk edemedi)*
iş çocuk oyuncağına dönmüştür.. gelip Allahın hakkı üçtür diye 3. kezde terkedebilir...
aynı kişi, daha önce üç kez terk edilmişse o kadar da içe oturmayacak durum...
göt gibi ortada kalmaktır. bir insan bir yanlışa bir kez düşer ise hatadır, fakat ikincisi olur ise bu aptallıktır.
denenmişin, tekrar tercih edilmemesi gerçeğini acı bir şekilde öğrenmek demektir.

(bkz: ayni nehirde iki kere yikanilmaz)
aslında çokta anormal olmayan durum . şöyle ki

--spoiler--
x ile y çıkmaktadırlar. x y'yi aldatır . y bunu öğrenince x i terkeder .

ancak x pişman olduğunu söyler . bir ton dil döker ve ilişki tekrar başlar . x ne kadar y ye yaranmaya çalışsada y'nin içinde kalmıştır o.tekrar terkeder.

veya x ayıdır yine aldatır yine terkedilir .
--spoiler--
çalkantılı bir ilişkinin sonucu olup aslında pek anormal değildir. bu olay akabinde, terk eden kişiyle yeni bir birlikteliğe başlamak doğru olmayacaktır, eksik bir şeyler vardır.

rekor sanırım bana ait, 6 ile. hehe.
çok pis koyan durum..yaşadım biliyorum.
(bkz: yenilen pehlivan güreşe doymaz)
evet sayın seyirciler taraftar "üç! üç!" diye bağırıyor.
(bkz: o değil de bir çekirge vardı ne oldu ona)
yalama olmaktır. genelde bir terkeden bir dahakine terkedilen taraf olur ancak böyle pipi durumlar da olabilir tabi.