bugün

kazdığı kuyuya kendisi düşmüştür. cumhurbaşkanlığı seçiminden sonra milletin meclisinde seviyesizce yaptığı ayakkabı tehdidi de unutulmayacaktır.

bu kadını televizyonlarda görmek istemiyorum lütfen artık biraz sussun.
ak parti döneminde gerçekleşmiştir.
melih gökçekten ayar yemenin dünyada nasıl bir aşağılık durum olduğunu göstermiştir. lan melih gökçekten ayar yiyip haksız duruma düşsem karşısında haksız duruma düştüğüm adama bakar ağlarım. melih gökçek lan o. bu nasıl milletvekilliği ? böyle aptal durumuna düşmek nasıl olabilir ?
çok pis düştü melih'in eline zavallı kadın... benim bildiğim melih oraya kaçak kuyuyu kendi kazar, şebekeye de kendi bağlar, sanki o kuyu orda hep varmış gibi konuşur... şeytana pabucunu ters giydirir, helal olsun... koskoca tayyip başa çıkamadı bu adamla.
melih gökçek için çok iyi malzeme. bir de demez mi ''bizim evde faturaları eşim ödüyor , haberim yok.'' gerçekten içler acısı. zaten melih gökçek'in yıllardır ankara'yı yönetmesinin nedeni kendi başarısından ziyade karşısındaki muhalefettir.
Sudan şikayet edip kullandığı sudan bihaber olan vekilimsi.

Nede olsa zihniyet aynı. Bok at izi kalsın. Sanırım bu kez sert kayaya tosladı.
aylin hanım dan beklenendir.
Kaçak su nasıl oluyor lan diye merak ettiren kullanımdır. O nasıl oluyor? Kaçak elektrik hadi tamam nasıl olduğu belli de su da o işi nasıl yaptılar tebrik etmek de lazım. Beleşçiliğin boyutu level 83 ellam.
Bu utançla uzunca bir süre ortalıkta görünmemesi gerekir. O değilde sanki Ankara Belediyesi tüm kaçak su kullananlara tespit ettiğinde i.melihin bahsettiği gibi binlerce lira ceza kesiyor mu bunu çok merak ettim.
hayır, kimsede sormuyor ki, ankara'nın lüks semti gaziosmanpaşa'da kaçak su kullanımına kim izin veriyor diye...
Halkı temsil etmesi gereken hemen herkesin halkı nasıl da acımadan siktiğini gösteren bir başka örnek.
chp'nin sittin sene iktidar olamayacağını gösteren haberdir. başkalarını suçlamadan önce kendi yanlışının olmaması gerekir insanın. melih gökçekten de akp'den de hazzetmem ancak bu şartlarda chp bir iktidar alternatifi olamaz. akp gibi usulsüzlük ve yolsuzluklarının ayyuka çıktığı bir partiye bile zayıf noktaları üzerinden yüklenemiyorsa varsın kapatıp gitsinler partiyi. tencere dibin kara seninki benden kara hesabı gibi olmuş.
http://webtv.hurriyet.com...an-cok-onemli-aciklamalar
melih gökçek'in yeni komplosudur. malum, zamanında çocuk esirgeme kurumu başkanıyken, bağlı olduğu bakan güler ileri'nin babası vefat edince, yetim hakkından kullanarak ve de bakanın haberi olmadan gazetelere taziye ilanı vermiş, bakan hiç bir sorumluluğu olmadığı halde, onurlu bir kişilik olduğundan istifa etmişti. melih sever kadınlara komplo kurmayı...

zamanında dengir mir mehmet fırat kendisini şöyle tanımlamıştı:

http://www.internethaber....-sillik-dedi--170339h.htm