bugün

görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
gidecek mi kalacak mı bir an önce resmi açıklama gelsin artık. temmuz da şampiyonlar ligi hazırlıkları başlayacak biz daha aynı yerdeyiz.
kendi gitti aziz'i de götürdü. geç oldu ama temiz oldu.
takımın üzerine kabus gibi çöken kişi. aziz gitti bu kaldı. gidene kadar ne stata giderim ne bir şey alırım. evet.
Aykut giderse yeni gelen hoca elinde transfer listesi ile gelir ki, kulübün faizler ile birlikte 5 milyara yakın borcu var. Hadi borcu yok değilim, FFP (bkz: Finansal Fair Play) kuralları gereği yine istenilen oyuncular alınamayacak ve sportif başarısızlıkta yeni gelen TD istediğim oyuncular alınmadı diyerek yönetime sallayacaktır.
Ayrıca yeni gelen td muhakkak oryantasyon, optimizasyon vs. derken kendisine bir süre zaman tanınmasını isteyecektir eğer 2018-2019 şampiyon olmasak da olur biz yatırımımıza geleceğe yapıyoruz kalıcı bir hoca istiyoruz diye bir düşünce var ise muhakkak Aykut hemen gönderilmeli.
Pogba ve modric i yedek oturtan hoca.

Büyük takım hocası değil.
Taktiksel bir dehadır kendisi. Bu sene gönderilirse, gittiği takımda da çok başarılı olacak ve birkaç sene içinde kurtarıcı olarak tekrar getirilecektir.
En büyük hatası geçen sene bu takıma gelmekti. Ama böyle adamlar böyledir işte. Gs zor durumdaysa kurtarıcı olarak terime gidildiğinde gelmem demez. Aykut için de bu böyledir.

Buradaki futboldan ablamayan, tek isteği derbileri kazanmak ve şampiyon olmak olan, şanpiyon yapanı deha ilan eden, yapamayanı direk kapının önüne koyan taraftar grubuna laf anlatmaya çalışmayacağım. Anlamazlar...

Sevindiğim olay türk futbolunun gidişatı. Kulüplerimii eskiden buradaki "aykut gitsin yeaaa" cılar yönetiyordu. Her sene teknik ekip ve futbolcu kadrosu değişiyordu. Şimdi fenerde ali koç, bjkde orman ve güneş, gs de cengiz ve terim var.

Türk futbolu için yıllar sonra bir ışık görünüyor tünelin ucunda. inşallah başarırlar...
inşallah yabancı teknik adam bulamayıp aykutla devam ederiz. Bu yıl en büyük dileğim, ali koç ile beraber aykutu bu takımın başında görmek.

Bu sene şanpiyon yapamazsa kabul edicem aykut kötü teknik adam. Ama o kadar eminim ki şampiyon yapacağına, içimde en ufak şüphe yok.
Kantar mantar umurumda değil, Alex i sırf gol krallığını kıracak diye oynatmayan birisi. Değil 4., 5. Yıldızı da alsa bir kesin tarafından asla affedilmeyecek.

Gitsin istiyorum.
Bu kadar istikrarsız ve kötü maç çıkaran Aykut kocaman’ ı hala savunan varsa ben bir şey diyemiyorum. Savunan fenerbahçe’ yi net sevmiyor demektir.
Bekleneni verememiş teknik direktör. Ali Koç bildiğimiz Ali Koç ise Aykut kocaman’ ı takımda tutmaz. Nokta.
görsel
elindeki kadroyla başarılı olmuştu tezini yeni kurulacak kadroyla bağdaştırmamak gerekiyor. Eğer Aykut ile devam edilecekse alınan oyuncular belli.
dirar tarzı, aatıf tarzı ve uzun boylu bir santrafor olacak. gidenlerin yeri dolacak sadece kalite artacak diyelim. oyun anlayışı ve bu mahkum futbol değişmeyecek.
10 numaradaki oyuncusuna serbestlik vermeyen, Onu takımın en çok gole katkı veren kanat oyuncusuyla oynatmayı lüks bulan bir adam istemiyoruz sorun bu.
bu adam valbuena varken aatıf oynattı sırf Hasan aliye destek verecek diye. Bu kadar düşünüyor işte. Aynı şey Sağ kanat için de geçerli. oyun görüşü bu kadar. ilk yarı orta sahayı tutalım. 2 stoperimsi ön libero ve ortalama 11 km koşan 8 no görünümlü 10 numarayla, ikinci yarı bir şekilde atarız moduyla devam edeceğiz.
neyin başarısı abi? "fonorbohco logon on çok gol oton tokomo"
siktir git. gol krallığına oynayan bir oyuncun yok, duran top etkinliğin olmuş. kornerlerini Hasan ali kullanmış başına da bir tane salak gelmiş kullanırken. Amerikayı tekrardan keşfetmeye çalışmaya çalışan, akıllı görünümlü bir ruh hastasının eline teslim edilmiş bir fenernahçe istemiyorum. 2. olmanın Şampiyonlar ligine gidememesinden dolayı anlamı kalmayan bir ligde aykutlu bu iğrenç rakibi oynatmama odaklı Fenerbahçe yerine risk alan keyif veren ama gerekirse 4.olan Bir Fenerbahçe istiyorum. Aykut kocaman Anadolu kulüplerinde kısıtlı bütçelerle başarılı olabilecektir. siktirsin demiyorum kendisine saygım var ama ne olur git.
lütfen git.
Sezon ortası telefonunu kapatıp giden teknik direktör. Her şey müstahak kendisine.
akhisarspor'u analiz edemez. ulan 3 maçta da akhisar'a yenilen adam ben fenerin hocasıyım diyorsa biz bu sporu takip etmeyelim.
En içten teşekkürlerle gönderilmiş. Kovuldu. Yallah Konya’ya. Evet.
ali koç beyefendi bilir kişi yüce insan tarafından postalanmış teknik direktör.
son kale len mq.
görsel
Fenerbahçe'nin eski efsane futbolcusu, şimdilerin istanbulspor teknik direktörü. ilerdr bir gün mutlaka fenerbahçe hocası olacaktır.
Dogru bir kararla yollar ayrılmıştır.

Fb icin hayırlısı olsun.
Kurtulduk.
Arkasından çok laf edilmemesi gereken hoca. Futbol bu. Dilerim olmaz da... 6 ay sonra Aykut Kocaman'ı mumla arayabilirsiniz. Benden söylemesi...
oynattığı futbol kesinlikle tartışılır iyi futbol oynatıyor diyen de yoktur zaten ama keşke ligin ikinci yarısında yakaladığı ivmeyi ligin birinci yarısında da yakalasaydı belki bu sene şampiyonduk. ne yapalım olan oldu bir kere önümüze bakacağız ama ben şahsen düşman derecesinde nefret etmiyorum. fenerbahçemizi 3 temmuz kumpasına düşürdükleri zaman direnen bu adamdı saçları ağardı bir senede. hocalığı tartışılır adamlığı tartışılmaz. sen bizim kocaman gururumuzsun her şey için sağolun aykut hocam.
çok sevdiği fener tarafından 2. kez kovulan hede..

ulan adamsan bir daha kadıköyden bile gecmezsin.
fenerden 3. kez kovulan kişi.

ilkinde ali şen kovmamış mıydı?