bugün

entry'ler (114)

kodcubul com

Lucifers kontrol edebildin mi nasıl merak ettim.

kadita vs aurora

Mobile legends sardım bu ara. 2 karakferden birini alıcam ne dersiniz ?

boş yapan insan

TV de öğlen 4 6 saati arasında ki programları izleyen insandır.

ben fero

Rapper olarak bildiğim kişi. Umarım doğru ferodur.

atatürk ü sevmiyor değilim desem yalan olur

Nankörüm kullanılabilir. Hem tek kelime uzatmaya gerek yok.

arkadaşa gerçekleri söyleyip onu kırmak

Bana yapılınca sevindiğim, başkasına yaptıpım da tepki aldığım durum.

ben kazandım

Asgari ücrete çalışmadığım için çevremden tepki gördüm. Üstüne 4 ay işsiz kaldığım için bir miktar alay konusu oldum örn: koç yönetici arıyor git başla gibi. Şuan ise bir şirkette yazılım departmanında proje yöneticisiyim yakın zamanda kendi ekibimi kurucam sadece bana ve ekibime tahsis edilecek ofiste iş yapıyorum. Bazen kendi bildiğinizi okuyun ve doğrularınızdan vazgeçmeyin.

iyi ki fenerli değilim

fenerbahçeli olamazsın zaten fenerbahçeli doğarsın. Fenerbahçelilik nesilden nesile geçen birşeydir. öyle canım istedi tuttum denilebilecek birşey değildir. gerçekten fenerbahçeye bağlı olan insanlar deivid de souzanın chelsea ye attığı golden sonra camdan atlayacak kadar mutlu olan insanlardır.
(bkz: deivid de souza)

hala alevi sünni

ayrımı yapan andavallar var insanları mezhebine göre değiş karakterine göre eleştirin aptal sürüsü.

öğrenci evinde kalan kızın namusu

kadın aile bireylerinle aynı namusa sahiptir az mı çok mu sen karar ver.

türkçe sözlü rapte en sağlam punchlar

Saianın hasmı değil olursunuz anca paspası.
(bkz: saian)

bilgisayar oyunlarından öğrenilenler

eşli pes veya fifa oynarken en yakına bile yeri gelince nasıl sövüldüğünü öğrendim.

büyüdükçe özlenen şeyler

fanatiklik. tuttuğum takımı (bkz: fenerbahçe) daah farklı seviyordum sanki yine fanatik biriyim ama sanki çocukken daha farklı seviyordum.

birkaç mehmet şehit oldu diye meclis toplanmaz

chpkkalı fetöcülerin başkanımıza zorla söylettiği sözlerden biri iftira atmayın boşuna.

dünyanın en boktan duygusu

bazı şarkılar dinlerken sevdiklerinin öldüğünü hayal edip istemsizce gözünün önüne getirmek.

sevgiliyi kırmadan burnunda sümük var demek

sevgiliden çekinilir mi hiç. peçeteyi alır kendim silerim. allahın sümüklüsü diyip gülerim sonra.

bir erkeği boşalırken görmek

gülerken kafamı pc ye soktum mobilden yazyorum mutlu musun ?

-hacı bektaşı veliye selamlar.

akp niye kazandı

mantığıma ters gelen şey ekmeleddin reyiz varken 51 alan adam şimdi dahaj güçlü rakiplerden nasıl 52 aldı.

chp lilerin hdp lilere karılarını da emanet etmesi

başlığı karton toplayan cocuk actı zannedip eksileyeneler sajdfnsadşngladjkfgşadfg.

gerçek chp li hdp ye gerçek mhp li akp ye

hayatta oy vermez. aksini iddaa eden, aksini iddaa ediyordur.