bugün

şu adam fenerin yakasından düşmez inşallah.

yahu hala halaa hala ağzında beşiktaş beşiktaş. agzına almaktan yorulmadı biz bıktık vampir kancı aykut tan.

https://twitter.com/karta...status/993174825685397505
tosic'in bu akşam ilk 11'de başlamasından sonra Beşiktaş'ın da federasyonun da alayına gider yapacaktır.

bu işi burada bırakmaz.
müthiş malzeme var elinde. Fenerbahçe'de başlar birazdan resmi siteden açıklama girmeye.
türkiye'nin taktik anlamında en iyi teknik direktörlerinden bir tanesidir. efendidir. basın toplantısında ne konuşacağını çok iyi bilir.

başarılı bir insan ama çok yıprattılar çok üzerine gittiler. çizgisini hiç bozmadı. keşke hikayeden şike soruşturmalarıyla kulüp buralara gelmeseydi de o zaman konuşsaydılar bu adam hakkında.
kan isteyen vampir hocadan başka enstanteneler.

Beşiktaş maçı sonrası;
Aykut Kocaman: "Böyle tur atlayacağımıza elenmeyi tercih ederdim."

Akhisar maçı öncesi;
Aykut Kocaman: "Son derece, fazlasıyla hak ederek geldik finale. Hak ettiğimiz finali taçlandırarak kupayı almak istiyoruz..
Noldu kardeşlerim yere göğe sığdıramıyordunuz hocanızı. Dünyanın en loser hocası boşuna demiyoruz.
Çok konuşan hatta sadece konuşan teknik direktör.
iyi bir fenerli olabilir ama tam bir loser.
Yeter aq siktir git artık, akhisara kupa veriyosun.
haram kupayı alamadı kezban.
bir beşiktaşlı olarak değerini anladığım teknik direktördür.
birçok yanlışı olduğunu düşünsem de şerefli bir insan olduğuna inanıyorum ben.
zamanında tüpçünün ertuğrul hocaya yaptığının bir türevinin şu an aykut hocaya yapıldığını düşünüyorum.

maçı izledim, taktiksel anlamda fenerbahçe'nin gücü net bir şekilde göze çarpıyordu.
hatta daha net ifade edeyim, türkiye'de görmeye alışık olmadığımız bir kalitedeydi fenerbahçe'nin bugünkü oyun mantığı.

bu maçı akhisar kazandıysa bunun suçlusu aykut kocaman değildir.
oyuncuların stratejiyi anlamamış olmaları, dolayısıyla uygulayamamış olmaları, bireysel sorunlarıdır, her oyuncu kendinden sorumludur.

yok efendim valbuena'yı oynatmıyormuş da, bilmem kimi oraya koymuş da, onu kıskanıyormuş da bununla kan davası varmış da... bunlar tamamen saçmalıktan ibaret laf kalabalıkları.
Vizyonu türkiye kupasindan ibaret olan bir hoca.bu sene kısmet değilmiş.
Seneye inşallah.
https://twitter.com/cArsi...s/994667065201123329?s=19
https://twitter.com/Forza...s/994667115683688448?s=19
senin de amk hocasi.
Bu adamın şansı hiç yüzüne gülmedi ya.
(bkz: seni savunacağız)

http://fs5.directupload.n...mages/180510/m98mk2m2.jpg
Kesinlikle vizyonsuz bir antrenör.
Anca idman yaptırır.
Maçın başında ropörtajda akhisar ın nasıl oynayacağını anlattı.
Ulan sen ne oynayacaksın onu anlat!
allahını seviyosan bırak görevi. maç 1-1 akhisarı hapsetmişken forveti neden çıkarırsın be adam. neden korkarsın. yok girdik atamadık yok 3 kere geldiler hepsi gol oldu. süper ligde hiçbir takım bir sezonda akhiisara 3 kez kaybetmez. allah rızası için git. format mormat yok git git git.
Ancak Türkiye'de ve ancak fenerde iş yapan pardon onda bile bir iş yapamayan haşortmanlı.
Fırat aydınus desteği olmayınca gerçek kalibresini gösteren eşofmanlı.
yerli bir lucescu olma sevdasında adım adım ilerlemesine rağmen iticilik ve başarı yönünden sınıfta kalan teknik adam.

Sezon başından beri dayatmaya çalıştığı düzen ile futboldan soğutmuştur.

Buradan sesleniyorum; ali koç mu gelir yıldırım mı devam eder sizin bileceğiniz iş tabi. Ama bu adamı gönderin lütfen. Değil fenerbahçeliler galatasaraylılar bile çekemiyor bu adamı fb nin başında. Hatta bir panelvan tutun arka koltuğa topal, hasan ali, josef, aatif, şener i falan da koyun... hiç bir şey yapamiyorsanız obradoviçi futbol şubesinin başına koyup çift maaş verin.

Not: gs
Ne çektiyse kalecilerinden çeken td.
Sağlık olsun aykut hocam. Bu kadroyla bu sene zaten kayıp bir seneydi. Yine de kupada finale gelmek(üstelik beşiktaşı eleyerek) ve ligde son maça kadar şampiyonluk kovalamak büyük başarıdır. (Bu kadroyla...)

Ben aykutun 2011de şampiyon olduğunda tüm maçlarını 90 dk izledim. Hiç de öyle sürekli defans yapan bir takım yoktu. Tam tersi sahada basmadık yer bırakmayan, rakibi ısıran bir fenerbahçe vardı. Zaten o kadro ile uefa'da da yarı final oynadı. Finali kıl payı kaçırdı. Sonrası malum, şike kumpası ile o harika kadro dağıtıldı. Emreli, luganolu, nianglı, dos santoslu kadronun önü ancak bu şekilde kesilenilirdi. Çünkü fener birkaç takviyeyle 3-4 yıl şampiyonluğa ambargo koyabilecek bir pozisyona gelmişti.

Şimdi kulübün aziz ve komplıcular tarafından finansal olarak çökertildiği şu günlerde, son yıllardaki vitor pereira ve advocaat ile kaybedilen sezonlardan sonra, taşın altına elini koyabilecek adam aykuttan başkası olamazdı. Zor olacağını o da biliyordu. Birçok saha içi ve saha dışı etkenle savaşması gerekeceğini o da biliyordu. Ama bilmediği ya da öngöremediği şey; kendi taraftarının sahada ıslıklaması, sosyal medyada yorumcuların gazına gelip kendi takımına köstek olmasıydı. Bunu hesap edemedi. nitekim iç sahada kaybettiği puanlarla şampiyonluk uçup gitti.

Şimdi fenerbahçe için dilenebilecek tek iyi dilek, seneye ali koçun gelmesi ve aykutla devam etmesi olur. Şimdi bik bik öten tüm yorumculara da seneye kapağı takar aykut...
" keşke bizim de kebapçı selahattin'imiz olsa " dedirtendir.
Ciddi ciddi eleştirilen teknik direktör.

Türkiye şartlarında oynatılabilecek en iyi oyunu oynatıyor. Ancak, elindeki mevcut kadro ile ancak bu kadar oluyor. Bu adam kendi oyun planı ve bir üst kademe bir kaç oyuncu ile UEFA’da yarı final oynadı ve hakem rezaleti ile elendi. Bu sezon futbolcular nihayet az çok ne kastettiğini anladı ve son 7 lig maçının hepsini kazandı, Beşiktaş’ı kupanın dışına itti, Akhisar maçında ise resmen kısmetsizliğinin kurbanı oldu. Aykut kocaman Fenerbahçe’nin en büyük şansıdır, ancak fenerbahçe bu değerin kıymetini bilmiyor. Tıpkı Aziz Yıldırım’ın kıymetini bilmediği gibi. Aziz yıldırım için hayatın tek bir manası var, Fenerbahçe... adeta fenerbahçe için yaşıyor kendisi. Es kaza Aziz yıldırım veya Aykut kocamandan birisi fenerbahçeden ayrılırsa, Fenerbahçe çok sıkıntılı günler Yaşar. Her ikisi de ayrılırsa, bu Fenerbahçe için yıkım olur ve rakipler bayram eder.

Cehennem donsa dahi, Aykut kocaman, Aziz Yıldırım.