bugün

Fenerbahçe ile anlaştı. Geçmiş olsun aq. Gelecek sezonuda gözden çıkarabiliriz.
olmaz da hadi mesut özil ciddi ciddi fenere geldi diyelim; çok ilginç durumlar yaşanabilir bu ikili arasında:

'' mesut çok büyük bir oyuncu ama daha özverili oynaması gerekiyor. ''
'' önde yaptığı işler gerçekten hayranlık uyandırıcı ama koşu temposunu ve ikili mücadelelerde azmini arttırması gerek. ''
'' mesut'tan daha çok koşmasını ve takım savunmasına daha çok katkı vermesini bekliyoruz. ''

ligin devre arası gelir:

'' fenerbahçe'nin mesut özil'siz oynamayı öğrenmesi gerekiyor... ''
hoca diyen futbol cahilidir.
aşortman reyizdir.

koşu mesafesi, antrenör takımı, takım savunması favori ifadeleridir.

ben, galatasaraylıyım ve samimiyetle herhangi bir kıskançlıkla ya da başka bir art niyetle söylemiyorum;

kötü hocadır.

ayrıca futbol sadece kazanmak değil ya. amk para verip maça gidiyoruz. forma olmui dünyanın parası. dicitürke eşek yüküyle para bayılıyor insanlar.

güzel top oynatmıyor. sıkılıyor insan. uyuyor lan taraftar. alınmaz olsun o kupalar böyle futbolla.
Orta sıra takımı hocasıdır. Oynattığı futbol bunu gerektiriyor. Puan alır top oynatmaz. Hiç sevilecek bir mentalite değil bence. izlediğim maç 1 0 olacağına 4 3 olsun.
4901.entrysini girme şerefine nail olduğum adam. Alexi bitiren teknik direktör(!)
görsel
Bugün Doğum günü olan koca yürekli Fenerbahçe'nin kaptanı teknik direktörü efsanesi. Evet.
iyi ki doğdun kocaman adam! iyi ki bizimlesin.

görsel
Adam gibi adam aykut kocaman.

Nice yıllara.
Takımı Alanyaspor'a 2-1 yenik durumda olan hoca. Allah'ını seviyorsan dönme Fenerbahçe'ye. Evet.
bu sene fenerbahçe nin başında olsaydı. şu an fenerbahçe şampiyonluğun en güçlü adayı olurdu.

neden mi ?

nedeni beşiktaş ve ...

fenerbahçe yürüye yürüye top oynuyor. maçlarda en fazla 20 dakika tempo yapabiliyor.

iç saha maçlarında seyirci desteği yok. taraftar başkanı protesto edelim derken haksız değil ama içten içe de daha çok

üzülüyor aykut kocaman tribünleri tekrar toplayabilir.

takımın koşu mesafesini artırıp tempoyu 40 lara 50 lere getirebilir.

fenerbahçe bunları yaptığında zaten hep ilk ikideydi.
geçen aylarda geleceği söylenince karşı çıktığım ve hala istemediğim bir hoca. la yeter biraz risk alan bir Fenerbahçe istiyoruz çok mu?

o kadar karşı çıktım, o hafta rüyada Aykut hocayı gördüm. yolda görüyorum onu, durdurup elini öpüyorum. 'Hocam nolacak fenerin bu hali,yaza bir transfer var mıdır?' diye soruyorum. 'Louis Saha gelecek.' diyor.

ilginç bir bilinçaltına sahibim.
bize bir ersun yanal lazım, o ayarda bi takım lazım.coşkulu oynasın, maçlarını rakip takım taraftarı bile izlerken zevk alsın istiyorum.gol yiyelim ama çok atalım istiyorum.defans değil saldıran, ısıran bir fenerbahçe istiyorum.kjaer skrtel ile insan güvende hissediyor "gol yemeyiz olm yeaa" diyor insan ama es kaza yersek nasıl atıcaz diye düşünüp duruyoruz.
görsel
(bkz: kocaman umutlarımızın sahibisin)
Başkan Feneri iyice bir hırpaladıktan sonra taraftarı yine bu adama razı etti.
Uyan fenerli gafil olma.
bu tarz hocaları hiç bir zaman anlamadım. futbol bir eğlence ve keyif işi ama adam sadece puan için iğrenç bir futbol oynatıyor. tamam büyük takımlara karşı bu iğrenç futbolu kabul edebilirim hatta zekicede bulurum ama her maçta lig sonuncusunada bu iğrenç futbol futbolun doğasına ve oynanma nedenine aykırı. çeşke 3-5 tane daha yılmaz vural yetişşe *

fenerbahçelilerede yazık teknik direktörlük yapabilen bir kaç tane eski futbolcusu var o yüzden bu adama muhtaçlar.
milli takımın aradığı kan.

aykut sistem ve istikrar adamı.

milli takım da belli bir havuza göre oynayan ve şablona sadık kalması gereken bir yapı. keşke milli takıma gelse.
fenerbahçe'nin çil çil ön liberolarını gördükçe, hayal ettikçe nasıl ıslanıyordur kim bilir futbol katili sinsi herif. gelme ulan işte gelme, istemiyoruz seni, başkanın kendi dedi ben olduğum sürece kapıdan giremez diye sen hala neyin yüzsüzlüğüyle gelecen.
görsel
görsel
alex'i hasedinden çekemeyen zavallı.
fenerbahceli ergen taraftarın beğenmediği teknik direktör.

umarım gelip hata yapmaz, gitsin avrupada temsil etsin bizi.
adam gibi adamdır. kendisini çok severim. fakat optimumu konyaspordur. çünkü olmuyor ki fenerde abi. açıklayayım. aykut hocam koşu mesafeleriyle bozmuş kafayı. alex olayının patlak sebebi bu. istemiyor böyle oyuncu. konyaspor shaktar maçında 123 km koşmuş takımca. yenildiler... diyeceksin ki kadro el vermiyor aykut napsın. tamam bunu orada yapsın zaten. fenerde bunu yapmayacak ama sorun o. hatırlıyorum. pas pas pas pas pas..yan pas geri pas pas pas.. 5e 2 çalışması..yeter ulan..bu mudur amk?

net anımsıyorum. fener bir maç one geçmiş maçın ikinci yarısı. hasan aliyi çağırdı yanına. 'sen şimdi çıkma artık.' diyor. buyur.

aykut hocanın en büyük özelliği karşı rakip güçlü olduğunda strateji geliştirebilmesi. bunu konyada her takıma uygular. fenerde avrupa maçlarında uygular. ki başarılı da oldu.
ha şu defansif iğrenç kadromuzla iyi işler çıkarabilir belki ancak yetmez. ayrıca paslanmış yaşlı oyunculara 3 yıllık sözleşmeleri yiğan yönetimizin transferleri bilgisi dahilinde ise iyice sıçtık. üzgünüm aykut hocam seni fenerde istemiyorum. istatistik falan siktir et, gs geldi şampiyon oldu gitti burada. 2-0 dan son saniye direkten dönmesi kadıköyde maç da çeviriyorlardi. marseille geldi yine maçı çevirdi. hepsi senin alex garezin ve selçuk şahin gibi asalak oyunculara bağlılığın sebebiyle.
geleceksen transfer falan da isteme. ya da krasici al geri. seversin. Caner ile Fenerbahçe parkında nargile içip dururlar. 2 senedir süründüğümüz topal,josef,ozan orta sahası tam sana göre. koştur dur amk. tadını çıkar.
31 mayıs 2017 tarihli Türkiye kupası finalinde, takımı kaleyi bulan yalnızca 1 şut bulmuş, ve sadece 1 köşe vuruşu kullanmıştır.

Fenerbahçe'de teknik direktör olarak görev yaptığı son sezon Fenerbahçe maçların çoğunda geriye düşen takım olmuş, deplasman maçlarında galibiyet yüzü görmemiştir, UEFA Avrupa ligi grup aşaması sonrasındaki maçlarda deplasman beraberlikleriyle tur atlamıştır.

Bu adamın, Fenerbahçe'ye yeniden teknik direktör olmasını isteyecek kişi; darbecidir, fetöcüdür, bölücü, yıkıcı, gerici, faşist ve istibdat yanlısıdır.