bugün

perküsyon üstadı kraL adam..komik , hafif deLi , şirin , matrak..
hobi olarak bile sunmaması gereken kişi.
En son nepal yolculugunda izledim. Sakal bırakıp üzerine Yeşilleri çekince fidel castro'ya evrilmiş.

görsel
(bkz: hastasıyız)
italya için ölür bu adam. delidir. güzel yemek yapar.
tam bir keyif adamıdır. italyan yemek isimleri ve tarifleri, deniz tutkusu, samimiyeti, baskadır bu adam baska..
akdeniz kültürünün yılmaz savunucusu. belliki tüm hayatını bu kültürün gereklerine göre yaşıyor. tam bir italyan insanı gibi.

friends ve family adlı bir albüm çıkarmıştır.

dostlarının çok yardımını gördüğü için bu adı vermiştir.

edit 2012 : türk kültürüne de çok değer veriyor
mazhar alanson un yakın arkadaşı olduğu ve mfö nün peki peki anladık şarkısını şahsına yazdığı rivayet edilen sempatik modern zamanların evliya çelebisi. sadelik ve tevazunun uğramadığı insan.

herşeyin iyisini o bilir efendim. hastasıyız
(bkz: hastasıyım)
"Hastasıyız " ünlemiyle, sempatikliği katmerlenen, aydın, donanımlı, yaşının fersah fersah üstünde enerjiye sahip, gezgin programcı.
Klonlanıp evrene yayılması dilenen adam.
Bloomberg'te gezi programı yayınlanmaktadır.
mazhar alanson, fuat güner, özkan uğur, ayhan sicimoglu, galip boransu'dan mütevellit ipucu beslisi grubu olarak heyecanli/ hop otur hop kalk (1976) isimli bir kırkbeşliğe de imza atmış vakti zamanında bu adam. pek de güzel etmiş kanımca hatta bir de o dönemden bir trt videoları da vardır. şöyle ki; http://www.youtube.com/watch?v=uPH7ipY17FE
tarsus amerikan kolejındeyken bateri ile müziğe başlamış ve perküsyonda ustalaşmış aşmış kişilik..bir dönem cnn turkte renkler adındaki programı hazırlamış ve sunmuş olup aynı dönemde açık radyo ve radio oxygen'da da programları afiyetle dinlenmekte olan zat-ı muhterem..
kelimenin tam anlamıyla sefa pezevengi. bayılıyorum, kendisiyle bir latin amerika turu yapmak istiyorum. bana ulaşsın.
Sevdiğim adam, hafiften gurme hafiften gezgin, ağzı iyi laf yapıyor.
yerinde duramayan, kıpır kıpır, cana yakın, bilgili, yeniliğe açık, müzikten anlayan bir gezgindir. renkli masallar adlı kitabı vardır.