1. 1.
  an itibarıyla kanal b de mantıklı görüşler öne süren bilgili kişi.
  2 ... pilotmont
 2. 2.
  dumlupınar üniversitesi tarih bölümü başkanıyken rektörle mahkemelik olması sonucu giresun üniversitesi rektör yardımcısı olmuş azeri tarihçi. son derece milliyetçi birisidir. ermenileri doğal olarak pek sevmez.
  3 ... koobee24
 3. 3.
  konuşması son derece etkileyici, o konferans senin o panel benim koşuşturan son derece yoğun, hakiki türk tarihi hayranı azeri tarihçi. öğrencisi olduğum için kendimi şanslı fakat yetersiz hissedirem.
  4 ... cathode ray sunshine
 4. 4.
  Giresun üniversitesi tarih bölüm başkanıdır. Etkileyici konuşmaları ve milliyetçi söylemleri ile tenınır. Tam bir Atatürk aşığıdır kendileri. iranın etnik yapısı adlı kitabı newsweek tarafından dünyada olup biteni anlamak için okunması gereken 112 kitap arasında 62. sıradaır. Kitabında iranın etnik yapısını tarihten günümüze kadar olan kısmı anlatılır. Bu cografya hüküm sürmüş Türk devletlerini anlatır. Kitabı okuduktan sonra iran ne karışıkmış diyebilirsiniz ve günümüzdeki iran meselesi hakkında daha iyi yorumlarda bulunmamızı sağlar ki iranın nerdeyse %40 Türkmüş.
  1 ... abukan
 5. 5.
  Giresun Üniversitesinin yeni rektörü. Türkiyenin ilk azeri rektörü olmuştur. Ermeni tarihi üzerine otorite kişilerden birisidir kendilerini tebrik ederiz.
  ... abukan
 6. 6.
  iyi tarihçi. entelektüel. insan.
  1 ... cymbeline
 7. 7.
  giresun üniversitesi rektörlük seçimlerinde en yüksek oyu almasına rağmen rektörlüğü kaybeden akademisyen.

  http://www.sozcu.com.tr/2...e&utm_campaign=egitim

  açığa alınmış.
  http://www.gercekgundem.c...-aygun-attar-aciga-alindi
  1 ... stroszek