bugün

Sabahın erken saatlerinde yeniden yazarlığa kavuşan, aydinoglu, aydin oglu, aydin oglu firar, aydin oglu firari, aydinoglu f hesaplarının devamı niteliğindeki yazar.

Kısaca aydinoglu.
Görsel sevdalısı yazar. Hoş gelmiş.
Hâlâ görsel paylaşmaması düşündürücü.
Adam bildiğin entry giriyor..
Tekrar silik yememesi gereken yazar.düzgün entry girdiğine göre uğraşılmaması gereken yazar.iyi yazmalar.
Gorsel yükleme uzmanlığından entry girme uzmanlığına terfi etmiş yazar.

Ve hala manken görsel'i yüklememis olması manidar ve garabet dolu.

Yoksa bu o aydınoglu falan değil mi ?
Hoşgelmis yeniden. Umarim bidaha silik olmaz.
inatla aynı nickle sözlükte tutunmaya çalışan yazar. Arkadaş farklı bir nick alsan olmaz mı? Modlar silmekten bıktı, bu adam silinmekten bıkmadı.

Ar mı yaptı nedir sürekli deniyor *
görsel
Aydınoğlu kolonisinin yeni bir ferdi bence.

işte bunlar hep 6.his.
Sozlugun en eski ve en iyi yazarlarindan. Kendisi ben burada yazmaya basladigim ilk gunden beri yanimda sagolsun. Hep yazsin.

Bir yazar.
herkese asılması ile meşhur olmuş yazar. tabi bir başına nereye asılır bilinmez.
Şu anda sevdiği bir kız olmayan yazar.

Yazar kızlardan bakacağım artık. Ama kadınları severim. Tutkum var onlara.

Kendi halinde değerli bir yazar. Mütevazı birisi.
Mrslily ye yürüyen yazar ve de bir nesildaş.
Biri bu adamı durdursun *
Her gidişinde daha çok öğrenerek, her gelişinde daha olgunlaşarak kendi dönüşümünü zenginleştirerek sergileyen her dönüşü parlatan yazar.
http://m.uludagsozluk.com/e/33895311

ufkumu açtı saat 05:00.
Aydinoglu ailesini gururla temsil eden yazar.
https://www.uludagsozluk.com/e/33998890/

bilgi içerikli entry gireceksen böyle gireceksin. aydinoglu arkadaş güzel bir örnek ortaya koymuş.

tebrik etmek isterim vallahi.
en azından yer kaplıyor. millet bakıyor 34 milyon entry sanıyor çok köklü bir sözlük. hileli karakter amk.
Klasik şeyleri sevmeyen bir yazar.
Birden fazla kişi olabilir, yoksa tek bir insan hiç durmadan gece gündüz sözlükte entry giriyor olamaz amk. Hayır işsiz olsa bile insan amk illa ki yemek yemesi, dışarı çıkması ve uyuması gerekir. Bu kişi adeta bir robot gibi hiç durmuyor. Trollüğünde bir sınırı var.
bir derdim var, kimseler bilmez, beni benimle bırak yazarı.
Benim kadar yakışıklı olmasa da benden daha sempatik olan yazar.
Tanırım iyi troldür.
Bir vakit, Trollüğü bıraktığını söyleyemiş ve güzel entry'ler girmeye başlamasına rağmen, bir zaman sonra tekrar trollüğe adım atarak, trollüğün hakkını vermiş yazar. Yine de severiz kendisini.