bugün

Sicmak icin ikiniyormus gibi sarki soyleyen kadin.
ilk çıkış şarkısı olan takıntı'nın melodisi çok güzeldir.
belirgin bir sesi var.
(bkz: çerkez)
kütahya'lıdır.
son şarkısı bal gibi ile yaza giriş yapan şarkıcı.
2011'de sorma şarkısını yeniden uyarlamıştı ne mükemmeldi replay tuşuyla resmen ilişki yaşıyordum.sene 2012 falandı galiba ısparta'da bir kafeye konsere geldi ekonomik sıkıntılardan gidememiştim konserde 30 kişi mi 35 kişi mi ne varmış üzülmüştüm resmen.sonra da kiralık aşk şarkısından sonra biraz aldı yürüdü ama hep bir yukarıya tırmanamama söz konusu bu ablada.
Bu sesle şarkıcı olmasına şaşırıyorum, kulak tırmalıyor..
son şarkısı olan bir kedim var kendine hiç yakışmamış. kalitesiz bir şarkı olmuş. ayrıca melodisi göksel'in uzun uzun yollar (erzincan) şarkısından çalıntı ve klipte de aydilge gerçek haline benzememiş.
Ece seçkin'in, taklidini çok iyi yaptığı şarkıcı.
türk pop müziğinin polyanası. böyle çiçekli böcekli güzel bebekli hayat çok güzel temalı klipleri vardır.
Çok kötü rahatsız edici detone bir sese sahip şarkıcı. Bu kötü sesler tarz olabilir ama iğrenç.
ilk albümünün bazı parçalarındaki altyapılar, köprüler çok başarılıydı. yanındaki gitarcı eleman bayağı yetenekliydi diye hatırlıyorum. o zamanlar da geçti, gitti.
evlenmiş.

görsel
Kendisine bir ömür mutluluklar dilediğimiz egzantrik sanatçı.
evleniyormuş;
https://www.mynet.com/dug...utm_campaign=linkexchange
görsel
sevgilisi evlenme teklif etmiş. o da evet demiş.

görsel

http://www.hurriyet.com.t...0563210&utm_term=post
Benden duymuş olmayın sözlük yazarıdır kendisi. Sesiyle memeleri tezatlık içerir bence .
hayatımı değiştiren 2 şarkıcıdan biri.

diğeri için: (bkz: merve özbey)
jingle seslendirdiğinde kumandaya ışık hızında uzanıp kanal değiştirmeme sebep olan ülkenin en rahatsız edici sesli şarkıcısı. gerçekten sabır testi.
(bkz: 1985) doğumludur.
ilginç bir ses rengi var.
Daha doğrusu ses rengi kötü ama şarkı söylemesini iyi biliyor bu da kulağa hoş geliyor.
Ayrıca eğitimli birine benziyor şarkıları boş popçular gibi değil.
40 yaşından sonra muhtemelen fotokopisi gibi olacağım.
birde lisemdeki * psikolojik danışmana çok benziyor >.<
Fazlasıyla pozitif ve cana yakın birisi.
Tanrıdan dileğim böyle bir eşim olması.
Tanrı sahibine bağışlasın.
Hep mutlu olsun.